جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با فرمانداری اردل تفاهمنامه همکاری امضا کرد

شهرکرد – ایرنا – رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: این نهاد با فرمانداری شهرستان اردل تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش ایرنا، وحید خلیلی اردلی، روز پنجشنبه، در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: این تفاهمنامه به منظور همکاری های دو جانبه در زمینه آموزش های کوتاه مدت و بلند مدت، فرهنگی و پژوهشی منعقد شده است.
وی تأکید کرد: استفاده بهینه از توانمندی های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی از مهمترین مفاد تفاهمنامه چهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری و فرمانداری شهرستان اردل به شمار می رود.
خلیلی اردلی افزود: اجرای کامل دوره های آموزشی مورد نیاز کارکنان دولت با مشخصات، سرفصل ها و محتوای مربوط براساس برنامه های آموزشی مصوب و همچنین مأموریت های مطالعاتی و پژوهشی متناسب با درخواست فرمانداری شهرستان اردل از دیگر مفاد این تفاهم نامه محسوب می شود.
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این نهاد در 10 گروه آموزشی علوم انسانی، پزشکی، کشاورزی، فنی و مهندسی، کامپیوتر، اشتغال و کارآفرینی، فرهنگ و هنر، زبان های خارجه، آموزش کارکنان دولت و آموزش های مجازی می تواند نیاز کارکنان بخش های مختلف را پوشش دهد.
وی با اشاره به استقرار متخصصان و کارشناسان زبده در حوزه فناوری اطلاعات، گردشگری و نیازسنجی پروژه های کارفرمایی بیان داشت: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برای ارائه خدمات مورد نیاز به فرمانداری های شهرستان های 9 گانه استان و ادارات شهرستانی آمادگی لازم را دارد.
به گزارش ایرنا، جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از لحاظ رتبه و توان علمی، جزو نهادهای برتر کشور است.
7362/2097

[ منبع این خبر سایت ایرنا، علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری با فرمانداری اردل تفاهمنامه همکاری امضا کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX