دانشگاه فرهنگیان لرستان با تنگناهای مالی مواجه است

خرم آباد – ایرنا - سرپرست جدید مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان لرستان گفت: دانشگاه فرهنگیان با تنگناهای مالی مواجه است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین پیریایی عصر چهار شنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان لرستان که در محل پردیس علامه طباطبایی برگزار شد، اظهار کرد: برای رفع تنگناهای مالی دانشگاه فرهنگیان 12 پیشنهاد را را به سازمان مرکزی ارائه کرده ایم.
وی افزود: برگزاری دوره های ضمن خدمت معلمان با محوریت دانشگاه فرهنگیان، اجاره دادن فضاهای دانشگاه و ارائه آموزش های فنی و حرفه ای از جمله پیشنهادات ارائه شده برای رفع تنگناهای مالی در دانشگاه فرهنگیان هستند.
سرپرست جدید مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان لرستان گفت: یکی از اولویت های پیش رو ایجاد سامانه اطلاع رسانی برای شناسایی تخصص و تجربیات کارکنان و همچنین تعداد دانشجویان است.
پیریایی اظهار کرد: مدیریت مشارکتی ازدیگر اولویت هایی است که به آن ایمان داریم؛ چون با مدیریت مشارکتی بهتر می توانیم به مشکلات دست پیدا کنیم و به راهکارهای رفع آنها برسیم.
وی افزود: در شهرهای مختلف استان لرستان تدریس کرده ام و شاهد فقر و محرومیت های مردم استان بوده ام؛ اما با وجود این فقر مردم استان با عزت و قناعت زندگی می کنند.
هم اکنون تعداد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان لرستان از بیش از یکهزار نفر به 2هزار و800 نفر افزایش یافته اند.
7273/6001

[ منبع این خبر سایت ایرنا، فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشگاه فرهنگیان لرستان با تنگناهای مالی مواجه است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX