ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سه طرح بهداشتی درمانی در ریگان به بهره برداری رسید

کرمان - ایرنا - سه طرح آزمایشگاه، مرکز دیالیز و سالن اجتماعات شبکه بهداشت در شهرستان ریگان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا رئیس دانشگاه علوم پزشکی شرق استان کرمان شبانگاه چهارشنبه در آیین افتتاح طرح های بهداشتی درمانی ریگان با حضور نماینده شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجهزترین آزمایشگاه شرق استان کرمان در این شهرستان راه اندازی شده است.
اسدالله گردان با بیان اینکه آزمایشگاه ریگان قادر به انجام 70 نوع آزمایش معادل 98 درصد از آزمایشات متداول است اظهار کرد: بیماران این شهرستان قبل از افتتاح این آزمایشگاه، آزمایش های پزشکی خود را در شهرستان بم انجام می دادند.
وی بیان کرد: بیش از 4 میلیارد ریال برای راه اندازی آزمایشگاه شهرستان ریگان هزینه شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شرق استان کرمان گفت: مرکز دیالیز ریگان نیز در مرکز بهداشتی درمانی این شهرستان به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد: برای راه اندازی این مرکز بیش از 45 میلیارد ریال هزینه شده است و بیش از 11بیمار دیالیزی در این شهرستان از مزایای آن بهره خواهند برد.
وی از افتتاح سالن اجتماعات شبکه بهداشت ریگان خبر داد و اظهار کرد: این سالن با زیربنای 100مترمربع و با اعتبار 500 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.
گردان گفت: 80 تخت بستری نیز بزودی به مجموع تخت های بیمارستان پاستور شهرستان بم اضافه خواهد شد.
وی تصریح کرد: احداث دو بیمارستان در شهرستان های ریگان و فهرج موجب کاهش 50 درصدی مراجعه بیماران به بیمارستان پاستور شهرستان بم می شود.
شهرستان ریگان در 285 کیلومتری شرق کرمان قرار دارد.
7442/3029

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده