غربالگری 14هزارنوآموز گلستانی/پیش بینی 36هزار نفری

گرگان - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از غربالگری 14هزار و 72 نوآموز بدو ورود به دبستان خبر داد و گفت: طرح سنجش سلامت نوآموزان کلاس اولی در 19 پایگاه در سراسر استان در حال انجام است.

به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا، محمدرضا وطنی افزود: با هدف ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی و مداخلات به هنگام ، غربالگری وضعیت آمادگی تحصیلی و سلامت جسمی نوآموزان کلاس اولی در سال تحصیلی 96-95 اجرایی شده است.
به گفته وی با گذشت 3 هفته از اجرای سنجش سلامت نوآموزان در سال 1395 این تعداد (افزون بر14هزار) در زمینه های مختلف آمادگی تحصیلی، سلامت جسمی و معاینات پزشکی در پایگاه های ثابت و سیار آموزش و پرورش استثنایی گلستان مورد ارزیابی اولیه قرار گرفتند که یکهزار و 84 نفر جهت بررسی های دقیق تر به پایگاه های تخصصی و کلینیک های مربوطه ارجاع شدند.
وی افزود: این طرح تا 14 مرداد ماه سال جاری ادامه دارد و پیش بینی می شود بیش از 36 هزار نوآموز در پایگاه های سنجش غربالگری شوند.
در سال تحصیلی 95-94 افزون بر 300هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس گلستان مشغول فراگیری علم و دانش بودند.
1648

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «غربالگری 14هزارنوآموز گلستانی/پیش بینی 36هزار نفری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX