ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

غربالگری 14هزارنوآموز گلستانی/پیش بینی 36هزار نفری

گرگان - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از غربالگری 14هزار و 72 نوآموز بدو ورود به دبستان خبر داد و گفت: طرح سنجش سلامت نوآموزان کلاس اولی در 19 پایگاه در سراسر استان در حال انجام است.

به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا، محمدرضا وطنی افزود: با هدف ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی و مداخلات به هنگام ، غربالگری وضعیت آمادگی تحصیلی و سلامت جسمی نوآموزان کلاس اولی در سال تحصیلی 96-95 اجرایی شده است.
به گفته وی با گذشت 3 هفته از اجرای سنجش سلامت نوآموزان در سال 1395 این تعداد (افزون بر14هزار) در زمینه های مختلف آمادگی تحصیلی، سلامت جسمی و معاینات پزشکی در پایگاه های ثابت و سیار آموزش و پرورش استثنایی گلستان مورد ارزیابی اولیه قرار گرفتند که یکهزار و 84 نفر جهت بررسی های دقیق تر به پایگاه های تخصصی و کلینیک های مربوطه ارجاع شدند.
وی افزود: این طرح تا 14 مرداد ماه سال جاری ادامه دارد و پیش بینی می شود بیش از 36 هزار نوآموز در پایگاه های سنجش غربالگری شوند.
در سال تحصیلی 95-94 افزون بر 300هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس گلستان مشغول فراگیری علم و دانش بودند.
1648

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده