ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاهش 100 درصدی مصرف نفت کوره نیروگاهی

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، کرامت ویس کرمی، گفت: میانگین مصرف نفت‌کوره استان مرکزی در سه ماه نخست پارسال ٩ میلیون و ٥٩٧ هزار لیتر بود که با کاهش ١٠٠ درصدی امسال به صفر رسید.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی، کاهش ١٠٠ درصدی مصرف نفت‌کوره را نشانه خوبی برای حمایت از محیط زیست دانست و تاکید کرد: با جایگزینی گاز طبیعی و تغییر الگوی مصرف شاهد حفظ محیط‌زیست و افزایش استفاده از سوخت پاک در کشور هستیم.

وی افزود: میانگین مصرف بنزین در سه ماه نخست امسال در این منطقه به ١٢٢ میلیون و ٤٧٢ هزار لیتر رسید، در حالی که میانگین مصرف این فرآورده در مدت مشابه پارسال ١٢٠ میلیون و ٨٩٥ هزار لیتر بود.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی، میانگین مصرف نفت سفید را در این بازه زمانی یک میلیون و ٩٤٠ هزار لیتر اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه پارسال با یک میلیون و ٨٧٥ هزار لیتر ٣ درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد: میانگین مصرف نفت‌گاز استان مرکزی در فصل بهار ١٧٣ میلیون و ٤٣٠ هزار لیتر بود، در حالی که سال گذشته ١٧٢ میلیون و ٣٢٦ هزار لیتر را به ثبت رسانده بود.

به گفته ویس کرمی، میانگین مصرف نفت‌گاز نیروگاهی با ٣٠ درصد کاهش در دوره مورد بررسی در مقایسه با مدت مشابه به ٢٢ میلیون و ١١٣ هزار لیتر رسید، در حالی که میزان مصرف این فرآورده در سه ماه نخست پارسال ٣١ میلیون و ٥٢١ هزار لیتر بوده است.

وی، میانگین مصرف فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی در سه ماه نخست امسال را ٣٢١ میلیون و ٩٤٤ هزار لیتر اعلام کرد.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی، با اشاره به کاهش ٥,٣ درصدی مصرف فرآورده‌های نفتی در این منطقه گفت: میانگین مصرف فرآورده‌های نفتی در سه ماهه نخست پارسال ٣٣٩ میلیون و ٥٦ هزار لیتر بود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده