ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار مدیر سیا در مورد احتمال حمله ای مشابه استانبول در امریکا

تهران- ایرنا- جان برنان مدیر سیا در مصاحبه ای که روزچهارشنبه انتشار یافت احتمال داد که گروه تروریستی داعش درحال برنامه ریزی برای انجام حملات مشابه ترکیه در آمریکا باشد.

برنان درمصاحبه با 'یاهو نیوز گفت : ' من از جایگاه یک اطلاعاتی حرفه ای که به قابلیت های داعش و ... عزم آنها برای کشتن افراد تا حد هر چه بیشتر و انجام حملات در خارج ابراز نگرانی می کنم.'
وی با اشاره به اینکه مهاجم فرودگاه آتاتورک در استانبول کمربندهای انفجاری بسته بودند، گفت : استراتژی جلوگیری از حملات بیشتر توسط یک ' دشمن مصمم ' که نگرانی در مورد فرار ندارد پیچیده است و ساختن یک کمربند انفجاری چندان مشکل نیست.
برنان گفت : اگر داعش سعی نکند چنین حمله ای در امریکا انجام دهد من شگفت زده خواهم شد.
وی دراین مصاحبه هنوز تایید نکرده بود که داعش پشت سر حمله استانبول قرار دارد. این گروه تروریستی هنوز مسئولیت این حادثه را که 41 کشته و بیش از200 زخمی بر جای گذاشت تا روزچهارشنبه نپذیرفته است.
شبک 1403 / 1064

[ منبع این خبر سایت ایرنا، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده