ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قمپز یک مدیر بانکی در گفت‌و‌شنود کیهان

قمپز یک مدیر بانکی در گفت‌و‌شنود کیهانبه گزارش مشرق، کیهان در ستون گفت‌وشنود خود با عنوان "دوربین مخفی" نوشت:

گفت: تازه چه خبر؟!

گفتم: مدیر یکی از بانک‌ها که فیش حقوقی چند ده میلیون تومانی او فاش شده، تهدید کرده است که اگر برکنارم کنید به بانک جهانی شکایت می‌کنم!

گفت: مگر این قماش ادعا نمی‌کردند اگر به بخش‌های خصوصی می‌رفتند، چند برابر حقوق می‌گرفتند؟ پس حالا چرا به جای اینکه خوشحال باشند و به بخش خصوصی بروند، اینهمه از احتمال برکناری خود وحشت کرده‌اند؟!

گفتم: قمپز در می‌کردند!  اگر عرضه و تخصصی داشتند تا حالا هزار مرتبه کار دولتی را رها کرده و به بخش‌های خصوصی رفته بودند!

گفت: از اینکه متوجه شده‌اند قرار است به حساب حقوق‌های نجومی رسیدگی بشود، به هراس افتاده‌اند.

گفتم: یارو می‌گفت؛ چند سال قبل با صد تومان پول وارد فروشگاه می‌شدیم و با ۳ کیلو شکر، 4 کیلو گوشت گوسفند، 5کیلو مرغ، یک کیلو پسته و... برمی‌گشتیم، اما امروز، شرایط عوض شده و دیگه مثل اون روزها نیست، توی همه فروشگاه‌ها دوربین مخفی گذاشته‌اند!

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده