ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تابلوهای اصناف غرب تهران ساماندهی شد

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، رضا مددی گفت: آرامش بصری یکی از مباحث قابل اهمیت در محیط شهری است ودر همین راستا حذف اغتشاشات بصری دردستور کار قرار دارد .

وی افزود: درهمین راستا همزمان با حذف زوائد فیزیکی و آلودگی های بصری با همکاری نواحی 7گانه ساماندهی تابلوهای اصناف نیز اجرایی شد که دراین طرح بیش از 100تابلوی صنفی ساماندهی شدشهردار

معاون شهردار منطقه با اشاره به اینکه هر یک از واحدهای صنفی اجازه دارند یک تابلو شناسایی با اخذ مجوز بر روی سر در محل کسب خود داشته باشند، افزود: تابلوهای آن دسته از واحدهای صنفی که بیشتر از حجم تعیین شده تبلیغات انجام داده بودند جمع آوری شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت میزان، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت میزان، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده