ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فهرست مالی استقلال و پرسپولیس روی میز وزیر ؛ گودرزی افشا می کند؟

وزیر ورزش در حال حاضر لیست خریدهای دوتیم را با قیمت ادعایی هر دوباشگاه در اختیار دارد . ارقامی که انتظار می رود مانند سال گذشته توسط وزیر ورزش افشا شود. وزیر ورزش فهرست مالی پرسپولیس و استقلال را در اختیار دارد. محمودگودرزی به هر دوباشگاه دستور داده ریزهزینه های نقل و انتقالات را به وزارت ورزش گزارش بدهند. 
به گزارش عصرایران ، هزینه های گزافی که شنیده می شود در نقل و انتقالات خرج بازیکنان سرخابی شده مهمترین خبر فوتبال ایران در روزهای اخیر بوده است. 
هرچند مسابقات فوتبال یورو 2016 و بعد حاشیه های جدایی دو ستاره پرسپولیس کمی نقل و انتقالات پرهزینه را کم رنگ کرد اما هیچ دلیلی وجود ندارد که هزینه های نجومی سرخابی ها فراموش شود. 
پرسپولیس و استقلال همچنان جز دارایی های دولت به حساب می آیند و رقم قابل توجهی هم از اسپانسرهایشان دریافت نمی کنند. در چنین شرایطی اعلام رقم های میلیاردی و تضمین پرداخت شان عملا دولت را بدهکار خواهد کرد. 
در این شرایط طبق اخبار موثق محمودگودرزی به سرپرستان هر دوتیم دستور داده که فهرست نقل و انتقالاتشان را به وزارت ورزش بفرستند. 
فهرست هایی که به دلیل عدم پایان نقل و انتقالات همچنان کامل نشده اما به زودی کامل می شود. 
محمود گودرزی به هر دوباشگاه پرسپولیس و استقلال دستور داده بود که در نقل و انتقالات از پرداخت رقم های نجومی خودداری کنند اما به نظر می رسد که هر دوتیم مرتکب اشتباه شده اند و هزینه های زیادی را متحمل شده اند. 
وزیر ورزش در حال حاضر لیست خریدهای دوتیم را با قیمت ادعایی هر دوباشگاه در اختیار دارد . ارقامی که انتظار می رود مانند سال گذشته توسط وزیر ورزش افشا شود. محمودگودرزی سال قبل نه به صورت رسمی که به صورت غیررسمی نقش مهمی در افشای رقم قرارداد ستاره های سرخابی داشت. 

[ منبع این خبر سایت عصرایران، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصرایران، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده