ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مجازات عجیب گاو پرست‌ها برای فروشندگان گوشت گاو!

تعدادی از هندوهای ایالت هاریانا، در شمال هند، دو مسلمان را که گوشت گاو فروخته بودند، به شیوه‌ای عجیب مجازات کردند. العالم: به تازگی ویدئویی منتشر شده که نشان می دهد هندوهای ایالت هاریانا که خود را موظف به حمایت از گاوها می دانند، پس از یافتن 700 کیلوگرم گوشت گاو نزد دو مرد مسلمان، آن ها را به خوردن پِهِن گاو مجبور کردند.

پایگاه "عربی 21" با انتشار این خبر نوشت گزارش رسانه های هندی نشان می دهد که این دو مرد مسلمان قصد انتقال گوشت گاو به دهلی نو پایتخت هند را داشتند که ابتدا از سوی هندوها کتک خوردند، سپس به خوردن پِهِن گاو مجبور شدند.

یکی از هندوهای مشارکت کننده در این اقدام به خبرنگاران گفت که این دو مرد، باید پِهِن و ادرار گاو را می خوردند تا درس عبرت بگیرند.

هندوها گاو را مقدس می شمارند و کشتن آن یا فروش گوشتش را غیرمشروع می دانند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز، بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده