ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر کشور:مدیریت و مردم در اجرای اقتصاد مقاومتی پایه اصلی کار هستند

تهران- ایرنا- وزیر کشور گفت: در اجرای اقتصاد مقاومتی به دنبال ایجاد توسعه پایدار هستیم و برای پیشبرد آن باید مدیرانی با تفکر توسعه ای تربیت کنیم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر چهارشنبه در پنجمین جلسه شورای مشورتی اقتصاد مقاومتی در وزارت کشور گفت: در اجرای اقتصاد مقاومتی مدیریت آموزش دیده و آشنا به فرهنگ توسعه ای و مردم پایه اصلی کار هستند و باید در زمینه حرکت به سمت توسعه پایدار در چارچوب اجرای اقتصاد مقاومتی فرهنگ سازی شود.
وزیر کشور با اشاره به جلسه هفته آینده شورای مشورتی اقتصاد مقاومتی با متولیان امور توسعه روستایی گفت: باید نهادهای اقتصادی در حوزه روستایی در همه استانهای کشور به ویژه در سه استان الگو فعال تر وارد کار شوند و هدف فقط افزایش محصولات کشاورزی نخواهد بود، بلکه ایجاد اشتغال پایدار نیز مد نظر متولیان اجرای اقتصاد مقاومتی است.
رحمانی فضلی با اشاره به اینکه ناآشنایی مدیران با قوانین، از مشکلات موجود در استانهاست ، بر اهمیت آموزش در سطح مدیران به ویژه در بعد مسائل مالی و خلاقیت و نوآوری در انجام کار تاکید کرد و گفت: استفاده از دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه شهید بهشتی در طرح همیاری توسعه روستایی و انجام کار علمی در کنار انجام امور روستاها می تواند الگوی موفقی برای اجرا در سایر نهادها و بخش ها از جمله شهرداری ها شود .
در این جلسه بابک دین پرست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای به بیان گزارش مشروحی از اقدامات انجام شده در قرارگاه مدیریت جهادی اقتصاد مقاومتی وزارت کشور ارائه داد و استانداران آذربایجان شرقی، لرستان و کرمان به طرح موارد انجام شده و گزارش پیشرفت پروژه های مربوط به اقتصاد مقاومتی در استان های تحت مسئولیت خود پرداختند.
شبک 1983** 1917

[ منبع این خبر سایت ایرنا، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده