ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مشکل آمد و شد ورزشکاران رشته موتورسورای از داخل شهر قم به ورزشگاه مرتفع شد

قم- ایرنا- دبیر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی استان قم گفت: مهمترین مشکل ورزشکاران این هیات ورزشی، آمد و شد ورزشکاران از محل سکونت خود به سالن مسابقه و تمرین با وسایل نقلیه خود بود که با همکاری نیروی انتظامی این مشکل اکنون برطرف شده است.

سید مهدی صالحی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: در حال حاضر همکاری خوبی میان هیات موتورسواری و اتومبیل رانی قم، نیروی انتظامی و هلال احمر برقرار شده و دیگر مانعی برای حضور ورزشکاران با وسایل نقلیه شخصی ورزشی خود، به محل برگزاری مسابقات و تمرین نیست.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه ورزشکاران در رشته موتورسواری و اتومبیل رانی برخی آموزش ها و مهارت ها را فراگرفتند، نیروی انتظامی از ظرفیت آنها در مناسبت های مختلف به عنوان پلیس افتخاری استفاده می کند.
صالحی اظهار داشت: هم اکنون 50 تن در رشته اتومبیل رانی و 100 تن در رشته موتورسواری در قم فعال هستند و تمرینات نیز روزهای جمعه در ورزشگاه یادگار امام راحل قم برگزار می شود.
وی قیمت بالای وسایل نقلیه را از مهمترین دلایل استقبال نکردن مردم از این رشته ورزشی ذکر کرد و گفت: قیمت یک موتورسیکلت برای حضور در هیات بالغ بر 400 میلیون ریال است.
وی ادامه داد: هیچ کدام از بانوان استان قم در رشته موتورسواری فعالیت ندارند ولی چهار تن از بانوان درمسابقات اتومبیل رانی شرکت می کنند.
صالحی اظهار داشت: رقابت های اتومبیل رانی و موتورسواری تنها در بخش استانی برگزار می شود و مسابقات کشوری با این عنوان نداریم.
دبیر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی قم از حضور 9 ورزشکار قمی در تیم ملی خبر داد و گفت: قم سه ورزشکار در تیم ملی اتومبیل رانی و شش ورزشکار در تیم ملی موتورسوراری دارد.
وی اظهار داشت: با وجودی که این رشته ورزشی سابقه 20 ساله در قم دارد ولی گویا هنوز نوپا می باشد و آنگونه که باید شناخته شده نیست.
وی کمبود محل تمرین و مسابقات و محقق نشدن وعده شهرداری مبنی بر فنس کشی محوطه تمرین را از مشکلات این رشته ورزشی ذکر کرد.
7401 / 1175

[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده