کوتاه قامتان فوتبالیست دوباره به میدان بازمی گردند

تهران- ایرنا- کوتاه قامتان فوتبالیست از 24 تیرماه بار دیگر تمرینات خود را از سر می گیرند تا به میادین فوتبال بازگردند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال کوتاه قامتان پس از مدتی تعطیلی تحت پوشش موسسه ورزشی کوتاه قامتان آریایی از روز 24 تیرماه جاری تمرینات خود را برای فعالیت دوباره از سر می گیرند.
براساس ثبت نام صورت گرفته اولیه ، نخستین تمرین این تیم با شرکت 14 فوتبالیست کوتاه قامت در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه کبکانیان روبروی ورزشگاه شیرودی تهران آغاز خواهد شد.
موسسه ورزشی کوتاه قامتان آریایی از تمامی علاقه مندان به فوتبال دعوت بعمل می آید برای حمایت و تماشای تمرین و آشنایی با فعالیت این تیم در ورزشگاه کبکانیان حضور بهم رسانند.
لازم به یاداوری است که موسسه ورزشی تازه تاسیس کوتاه قامتان آریایی در صدد است به دنبال رشته فوتبال به زودی در سایر رشته های توپی، کشتی و رزمی آقایان و ورزش های همگانی بانوان فعالیت خود را آغاز کند.
ورزشی **9118** 1701

[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کوتاه قامتان فوتبالیست دوباره به میدان بازمی گردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX