ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تغییرات زنجیره ای در فدراسیون جودو/نایب رئیس جدید معرفی شد

تهران - ایرنا- تغییرات زنجیره ای در فدراسیون جودو و کوراش همچنان ادامه دارد که بدنبال آن امروز (چهارشنبه) مراسم معارفه نایب رییس جدید بانوان این فدراسیون برگزار شد.

به گزارش ایرنا، فدراسیون جودو امروز از برگزاری مراسم معارفه نایب رییس جدید بانوان فدراسیون جودو و کوراش که با احمد گواری سرپرست، غلامحسین علمی دبیر فدراسیون و تنی چند از کارشناسان وزارت ورزش و جوانان انجام شد، خبر داد.
در این مراسم، احمد گواری سرپرست فدراسیون جودو ابتدا از زحمات صدیقه کعبی زاده نایب رئیس پیشن فدراسیون قدردانی کرد و گفت: نامبرده به دلیل مشغله زیاد و اصرار خودشان با فدراسیون قطع همکاری کردند، اما همچنان در بدنه ورزش خواهد بود، چرا که از نیروهای خوب و با تجربه وزارت ورزش می باشند.
وی در ادامه خانم ساکی را به عنوان نائب ریئس جدید بانوان جودو معرفی کرد و افزود: جودو دارای نیروهای متعهد و استعدادهای توانمندی در بخش بانوان است.
نایب رییس جدید بانوان فدراسیون جودو، نیز گفت: امیدوارم با وفاق و همدلی و استفاده از تجارب و تفکرات اهالی جودو در بخش بانوان به آن هدفی که فدراسیون و وزارت ورزش، مدنظر دارند دست یابیم.
این مراسم معارفه درحالی برگزار شد که فدراسیون جودو در چند ماه اخیر دست خوش تغییرات متعددی در پست های مختلف شده است.
درحالیکه به طور معمول سرپرستان فدراسیون ها تغییراتی در بدنه فدراسیون انجام نمی دهند، اما فدراسیون جودو رکوردار تغییرات در زمان سرپرستی رشید خدابخش بود که این تغییرات زنجیره ای به سرپرست فعلی نیز کشیده شده است.
شنیده می شود این تغییرات تا پیش از برگزاری مجمع انتخاباتی که بعد از بازی های المپیک 2016 برگزار خواهد شد، ادامه خواهد داشت.
ورزشی**3783** 1701

[ منبع این خبر سایت ایرنا، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده