نخستین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تهران برگزار شد

تهران - ایرنا - نخستین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تهران با حضور سیدحسین هاشمی استاندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اقتصادی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمدرضا مس فروش رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در حاشیه این نشست با اشاره به محورهای مطرح شده در جلسه گفت: در این جلسه موضوع برش استانی صادرات به عنوان یکی از پروژه های مهم اقتصاد مقاومتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
مس فروش با اشاره به تصویب موارد استانی مطرح شده در نظام پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی (جدول نیپا) افزود: در این مورد دو موضوع میزان صادرات که برای استان متصور است و الزاماتی که می تواند این میزان صادرات را محقق کند به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای بررسی ارسال شده است که در جلسات آینده کارگروه مورد بررسی و تصویب قرار خواهد گرفت.
جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تهران با حضور سیدحسین هاشمی استاندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اقتصادی استان در استانداری تهران برگزار شد.
تهرام 1625

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تهران برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX