ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نخستین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تهران برگزار شد

تهران - ایرنا - نخستین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تهران با حضور سیدحسین هاشمی استاندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اقتصادی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمدرضا مس فروش رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در حاشیه این نشست با اشاره به محورهای مطرح شده در جلسه گفت: در این جلسه موضوع برش استانی صادرات به عنوان یکی از پروژه های مهم اقتصاد مقاومتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
مس فروش با اشاره به تصویب موارد استانی مطرح شده در نظام پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی (جدول نیپا) افزود: در این مورد دو موضوع میزان صادرات که برای استان متصور است و الزاماتی که می تواند این میزان صادرات را محقق کند به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای بررسی ارسال شده است که در جلسات آینده کارگروه مورد بررسی و تصویب قرار خواهد گرفت.
جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان تهران با حضور سیدحسین هاشمی استاندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اقتصادی استان در استانداری تهران برگزار شد.
تهرام 1625

[ منبع این خبر سایت ایرنا، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده