بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک کره جنوبی یادداشت تفاهم امضا کردند

بانك صنعت و معدن و اگزیم بانك كره جنوبی به منظور بسط تعامل دوجانبه اقتصادی تفاهم نامه همكاری امضا كردند. به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن این تفاهم نامه به امضای علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانك صنعت و معدن و دوك – هون لی مدیرعامل اگزیم بانك كره جنوبی رسید.

درمتن این سند، طرفین تفاهم دوجانبه خود را در خصوص انجام همكاری های مالی دوجانبه در بخش های كلیدی و مهم صنعت و تجارت،تامین مالی پروژه ها در حوزه های منابع طبیعی، گاز، نفت، پتروشیمی، پروژه های زیربنایی، انرژی های تجدید پذیر، نیروگاه ها، آب، حمل و نقل و كشتیرانی اعلام كردند.[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک کره جنوبی یادداشت تفاهم امضا کردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX