ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حقوق نجومی را به بیت المال بازگردانید

بهنام ملکی با بیان اینکه پول به بیت المال بازگردانده شود افزود: حقوق هایی که در محدوده ضوابط و مقررات نبوده است به خزانه و بیت المال بازگشت داده شود و ضمن اینکه برخورد قانونی انجام می گیرد پول برگشت شده صرف امورات عمومی مردم شود.

بهنام ملکی استاد دانشگاه و اقتصاددان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به حقوق نجومی مدیران اظهار داشت: آنچه به طور مسلم مشخص است تعداد معدودی از مدیران حقوق نجومی را دریافت کرده اند و باید رسیدگی لازم نسبت به این مدیران انجام شود.

وی با بیان اینکه پول به بیت المال بازگردانده شود افزود: حقوق هایی که در محدوده ضوابط و مقررات نبوده است به خزانه و بیت المال بازگشت داده شود و ضمن اینکه برخورد قانونی انجام می گیرد پول برگشت شده صرف امورات عمومی مردم شود.

ملکی در ادامه تصریح کرد: مدیرانی که طبق قانون حقوق نجومی دریافت کرده اند اصلاح قوانین شکل بگیرد.

وی در خاتمه افزود: نباید برخی مدیرانی که حقوق نجومی دریافت کرده اند و بخش اندکی را تشکیل می دهند به کل مدیران جامعه تعمیم داده شود.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده