حقوق نجومی را به بیت المال بازگردانید

بهنام ملکی با بیان اینکه پول به بیت المال بازگردانده شود افزود: حقوق هایی که در محدوده ضوابط و مقررات نبوده است به خزانه و بیت المال بازگشت داده شود و ضمن اینکه برخورد قانونی انجام می گیرد پول برگشت شده صرف امورات عمومی مردم شود.

بهنام ملکی استاد دانشگاه و اقتصاددان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به حقوق نجومی مدیران اظهار داشت: آنچه به طور مسلم مشخص است تعداد معدودی از مدیران حقوق نجومی را دریافت کرده اند و باید رسیدگی لازم نسبت به این مدیران انجام شود.

وی با بیان اینکه پول به بیت المال بازگردانده شود افزود: حقوق هایی که در محدوده ضوابط و مقررات نبوده است به خزانه و بیت المال بازگشت داده شود و ضمن اینکه برخورد قانونی انجام می گیرد پول برگشت شده صرف امورات عمومی مردم شود.

ملکی در ادامه تصریح کرد: مدیرانی که طبق قانون حقوق نجومی دریافت کرده اند اصلاح قوانین شکل بگیرد.

وی در خاتمه افزود: نباید برخی مدیرانی که حقوق نجومی دریافت کرده اند و بخش اندکی را تشکیل می دهند به کل مدیران جامعه تعمیم داده شود.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حقوق نجومی را به بیت المال بازگردانید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX