ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سازمان بازرسی، دیوان محاسبات و مجلس نهم مقصران اصلی فیش نجومی هستند

مهدی پازوکی با بیان اینکه سازمان بازرسی و دیوان محاسبات ، مجلس نهم مقصران اصلی فیش نجومی هستند افزود: حقوق و دستمزد در کشورمان به شکل غیر عادلانه است لذا آنچه باید در نظر باید دلایل اغماض و ایجاد فیش نجومی را برای مردم بیان کنند و چرا نظارت کافی نداشته اند.

مهدی پازوکی اقتصاددان و استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به حقوق نجومی که برخی مدیران مدیران دریافت دور از انتظار مردم در شرایط رکود اقتصادی بوده است اظهار داشت: از برخورد و نگاه سیاسی به فیش های نجومی شود مخالفم و با دید اقتصادی معتقدم که قانون یا غیر قانونی بودن فیش نجومی باید بررسی شود.

وی با بیان اینکه سازمان بازرسی و دیوان محاسبات ، مجلس نهم مقصران اصلی فیش نجومی هستند افزود: حقوق و دستمزد در کشورمان به شکل غیر عادلانه است لذا آنچه باید در نظر داشت دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و مجلس نهم باید دلایل اغماض و ایجاد فیش نجومی را برای مردم بیان کنند و چرا نظارت کافی نداشته اند.

پازوکی بیان داشت: مدیران شرکت بنیاد مستضعفان بیش از 30 میلیون حقوق دریافت می کنند که قطعا تبعات منفی برای جامعه دارد، نظارت کافی در جامعه نداریم بلاخص اینکه مجلس نهم نتوانسته نظارت جدی داشته باشد و ضعیف عمل کرده است امیدواریم فیش های نجومی در مجلس دهم پیگیری و رسیدگی گردد.

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده