ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیران با حقوق نجومی، خائنان ارزش های اسلامی‌اند

موسی غضنفرآبادی گفت: مدیرانی که حقوق نجومی دریافت کرده اند به مردم و نظام خیانت کرده اند و نسبت به ارزش های اسلامی و انقلابی خائن محسوب می شوند.

موسی غضنفرآبادی نماینده مجلس نهم درگفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به اینکه مدیران در شرایط رکود اقتصادی چگونه رضایت به دریافت حقوق نجومی داشته اند اظهار داشت: مسوول و مدیری که حقوق نجومی دریافت می کند درک صحیحی از مشکلات اقتصادی مردم ندارد.

وی با بیان اینکه مدیری در شرایطی حقوق نجومی گرفته است که عده ای از مردم نان خوردن ندارند افزود: اگر همه مردم گرسنه باشند تحمل گرسنگی امری شدنی است ولی یک عده از مردم نانی برای خوردن ندارند و برخی از مدیران  حقوق نجومی دریافت می کنند در حقیقت توهین به مردم و ارزشهای انقلابی است.

غضنفرآبادی بیان داشت: مدیرانی که حقوق نجومی دریافت کرده اند به مردم و نظام خیانت کرده اند و  نسبت به ارزش های اسلامی و انقلابی خائن محسوب می شوند.

غضنفرآبادی اذعان داشت: باید نسبت به مدیرانی که حقوق نجومی دریافت کرده اند برخور جدی شود و گزارشاتی را که به مافوق خود ارائه داده اند تا مجوز چنین حقوقی داده شده است به اطلاع مردم رسانیده شود، مردم دچار نگرانی شده اند و جویای پاسخ این سوال  هستند که چرا عده ای حقوق نجومی بگیرند و عده ای بیکار باشند؟!

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده