ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دریافت پاداش ۶۰۰ میلیون تومانی تکذیب شد

اعضای هیأت مدیره سابق سایپا خبر مربوط به پرداخت پاداش ۶۰۰ میلیون تومانی به این اعضا در سال‌های ۸۷ و ۸۸ را تکذیب کردند.   به گزارش خبرگزاری بسیج، در پی درج مطلبی در مورد پرداخت پاداش 600 میلیون تومانی به اعضای هیأت مدیره سایپا در سال 87 و 88 اعضای هیأت مدیره سابق سایپا توضیحی را ارائه کردند.

در این توضیح آمده است: خبر پرداخت پاداش 600 میلیونی به اعضای هیات مدیره سایپا در سال‌های 87 و 88 قویاً تکذیب می شود.

لازم به ذکر است که  عدد ذکر شده (300 میلیون) در صورت مالی سایپا مصوب مجمع عمومی شرکت سایپا عددی است که به سهامداران حقوقی (سازمان گسترش،شستا،گروه بهمن) پرداخت می شود و سهامداران حقوقی طبق سیاستهای  ابلاغی از آن مبلغ، مبلغی را به اعضای حقیقی اختصاص می دهد که طبق ابلاغ وقت سازمان گسترش به شرکتهای زیر مجموعه حداکثر پاداش مصوب برای اعضای غیرموظف 10 و موظف 20 و مدیرعامل 30 میلیون تومان در سال بوده است که کمتر از 5 درصد عدد ذکر شده آن رسانه (روزنامه ایران) است.

برخی از اعضا همین مبلغ را نیز دریافت نکرده‌اند که مدارک آن در اسناد مالی سازمان گسترش موجود است.

هیأت مدیره وقت شرکت سایپا

محمد کمانی، وحید دستجردی، افشین روغنی، مهرداد بذرپاش و علی ملک

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده