ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماجرای شکایت فریدون از مدیر کانال تلگرام چه بود؟

مدیر کانال بازتاب گفت: بازنشر تصاویر شبکه اجتماعی فرزند فریدون در حالی بود که پسرش تصاویر وی را ابتدا به طور گسترده و آشکار با کاربران شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و آزردگی خاطر برادر رئیس‌جمهور ابتدا باید متوجه فرزند خودش باشد. خبرگزاری فارس: یکی از مدیران کانال "بازتاب"  به ارائه روایتی از جلسه بازپرسی شکایت برادر رئیس‌جمهور پرداخت و اظهارداشت:‌ شنبه هفته جاری مورخ 5 تیرماه با حضور در دادسرای جرائم رایانه ای، برای ما روشن شد که سخنان رئیس جمهور مبنی بر پناه بردن به خدا از بستن دهان منتقدان و رقیبان در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری خود با واقعیت چندان نسبت روشنی ندارد و شاکی اصلی کسی جز برادر رئیس جمهور حسین فریدون نبود.
 
وی ادامه داد: بازپرس دادسرای جرائم یارانه‌ای بعد از تفهیم اتهام در مورد شکایت برادر رئیس جمهور و انتقال گلایه‌مندی جناب فریدون در مورد اخبار آشکاری که در خبرگزاری‌ها در مورد وی قابل رصد بوده  و در خروجی کانال "بازتاب" نیز منتشر شده، پس از ساعاتی بنا به دستور بازپرس محترم تقاضای اخذ ضمانت شد که در پایان نیز با صدور قرار کفالت 50 میلیون تومانی پرونده راهی دادگاه شد.
 
مدیر کانال تلگرامی بازتاب درباره شکایت حسین فریدون از کانال "بازتاب" به چند نکته اشاره و تصریح‌کرد:‌ مطالب منتشر شده در کانال "بازتاب" که موجب آزرده خاطر شدن جناب فریدون شده ابتدا در خبرگزاری های رسمی کشور که روزانه صدها هزار بازدید دارند منتشر شده و قطعا در این کانال در بهترین حالت یک صدم رسانه های دیگر نیز دیده نشده است، از این رو برادر رئیس جمهور در این مورد سعی کرده اند برخورد با رسانه های پوشش دهنده اخبار حواشی وی را به جای رسانه‌های رأس از کف یا به تعبیر بهتر از رسانه های "خرد" شروع کنند.
 
وی همچنین گفت: بازنشر تصاویر شبکه اجتماعی فرزند جناب فریدون در حالی بوده که پسر ایشان تصاویر خود را ابتدا به صورت گسترده و آشکار با دیگر کاربران شبکه های اجتماعی به صورت واضح به اشتراک گذاشته اند، و آزردگی خاطر برادر رئیس جمهور ابتدا به ساکن باید متوجه فرزند خودشان باشد تا رسانه هایی که این تصاویر را از صفحه شخصی ایشان برداشته اند؛ از این رو چنین شکایت هایی از یک کانال ارزشی چون "بازتاب"، دست اندرکاران این مجموعه کوچک رسانه ای را هر چه بیشتر در پیش برد اهداف خود که همان اهداف رهبر بزرگوار انقلاب است، مصمم تر خواهد کرد.
 
مدیر کانال تلگرامی بازتاب در پایان خاطر نشان کرد:‌ تا روز پنج‌شنبه که به دادسرای جرائم رایانه‌ای مراجعه کردم باور نمی‌کردم که برادر رئیس‌جمهور از ما شکایت کرده و باید به خاطر بازنشر اخبار متواتر و منتشر شده در خبرگزاری های رسمی در یک کانال 3 هزار نفری پاسخگو باشیم و تصور نمی‌کردم آستانه تحمل کسانی که مدعی بودند باید از بستن دهان منتقدان به خدا پناه برد اینقدر پایین باشد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده