پیمانکاران بی‌گدار به آب نزنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به پیمانکاران توصیه کرد قبل از شرکت در مناقصه‌ها، شرایط پروژه را دقیق مطالعه کنند. آفتاب‌‌نیوز : «شاپور پولادی» در سومین جلسه شورای فنی استان اظهار کرد: مبانی تصمیم‌گیری در جلسات شورای فنی استان، شرایط عمومی پیمان است.
وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف شورای فنی، رفع سؤالات، شبهات و اختلاف‌های بین دستگاه‌های اجرایی و پیمانکاران است، گفت: در این جلسات سعی می‌کنیم اختلافات و ابهامات را تا حد ممکن رفع کنیم یا کاهش دهیم.
به گزارش ایسنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این جلسه با انتقاد از نحوه شرکت پیمانکاران در مناقصه بدون آگاهی کافی، گفت: پیمانکاران قبل از ارائه پیشنهاد جهت شرکت در مناقصه، شرایط پروژه مورد پیمان را دقیق و کامل موردمطالعه قرار دهند تا در طول اجرای پروژه با مشکل مواجه نشوند.
بر اساس این گزارش در این جلسه سه پرونده اختلاف بین کارفرمایان و پیمانکاران موردبررسی قرار گرفت و پس از بحث و تبادل‌نظر تصمیمات لازم اتخاذ شد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیمانکاران بی‌گدار به آب نزنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX