ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش ۱۵ درصدی اظهارنامه‌های مالیاتی اصناف به دنبال توافق با دولت

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تعامل سال قبل اصناف و دولت دستاوردهای خوبی را به همراه داشته که نمونه آن را در توافق مالیاتی شاهد هستیم و باعث افزایش ۱۵ درصدی اظهارنامه‌های مالیاتی شده است. آفتاب‌‌نیوز : علی فاضلی با اشاره به  تعامل خوب و مثبت دولت با اصناف خاطرنشان کرد: حمایت از اصناف در برنامه های توسعه کشور به عنوان بزرگترین حوزه اقتصادی کشور و توجه به بنگاه ههای کوچک به عنوان بخش عظیم فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی در راستای ایجاد اشتغال نقش موثر و حائز اهمیتی در توسعه و شکوفایی اقتصاد کشور خواهد داشت.
فاضلی افزود: در سال گذشته قول ایجاد 200 هزار شغل را دادیم که خوشبختانه با یاری  مساعدت دولت و وزارت صنعت ، معدن و تجارت محقق شد و اگر حمایت ها و مساعدهای لازم از سوی دولت با تامین تسهیلات صورت بگیرد، می توان این میزان را افزایش داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، وی با بیان اینکه در برنامه پنجم توسعه هیچ ماده و حکمی در راستای توسعه و نوسازی اصناف نبود، تاکید کرد: بخش عظیم اقتصاد کشور در راستای نظام نوسازی محقق می‌شود و از دولت تقاضا داریم از 8 حکم پیشنهادی اتاق اصناف کشور از اصناف نیز مانند سایر بخش ها حمایت شود.
فاضلی افزود: بخش بزرگ و عظیم اصناف با گستره 24 میلیون جمعیت در کشور غریب واقع شده و امید داریم  در این راستا دولت محترم حمایت های لازم  از اصناف را داشته اند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده