ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اگر شورای نگهبان هم احمدی‌نژاد را تایید کند، رقیب روحانی نخواهد شد

وی درباره فیش های حقوقی گفت: شوکی بر جامعه ما وارد شد. اگر این فیش ها در دولت قبل و یا دولتهای قبلتر بوده کار بسیار زشت و نازیبایی بود و عدم عدالت را به نمایش گذاشت. آفتاب‌‌نیوز : حجت السلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز درباره ورود احمدی نژاد به کارزار انتخابات سال آینده گفت: من اطلاعاتی از برنامه ایشان ندارم ولی این را بخوبی می دانم که ورود احمدی نژاد و رسیدن به قدرت بستگی به عملکرد دولت فعلی دارد. دولت باید در این یکسال باقی مانده خودش را نشان بدهد. دولت باید تمام سعی و تلاش خود را کند تا بتواند مشکلات اقتصادی و معیشت جامعه را حل کند اگر دولت عزم خود را جزم کند در دوره دیگر نوبت به کسی نمیرسد و روحانی همچنان رییس جمهور باقی می ماند ولی اگر مشکلات جامعه حل نشود هر احتمالی را می توان پیش بینی کرد. 
وی ادامه داد: ممکن است دولت تدبیر و امید یک دوره ای شود و این در تاریخ ریاست جمهوری کشورمان بی سابقه است. 
این عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به عملکرد دولت تاکید کرد: برآوردم از عملکرد دولت این است که کارهای مثبتی انجام گرفته ولی مسئله اقتصاد و رکود یک مسئله مهمی است که عدم اشتغال را به دنبال داشته و طبق برآوردی که می کنند 18 درصد بیکاران ما در جامعه تحصیلکرده های ما هستند که در برابر این معضل بزرگ هیچ جوابی ندارند.
حجت السلام ابراهیمی در پاسخ به این پرسش،با توجه به عملکردی که دولت تا به امروز داشته، اگر سال آینده رقیب آقای روحانی، آقای احمدی نژاد باشد فضا را چطور ارزیابی میکنید؟ گفت: نمیدانم، چنانچه شورای نگهبان آقای احمدی نژاد را تایید کند من معتقد هستم که برای آقای روحانی مشکل ایجاد نکند البته با توجه به فضایی که الان در آن هستیم. اگر روحانی تکانی به اقدامات خود ندهد امکان هر اتفاقی است.
وی در برابر این سوال که امکان دارد اصولگرایان از آقای احمدی نژاد و روحانی حمایت کنند اینگونه پاسخ داد: تا این لحظه اصولگرایان هیچ تصمیمی در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آینده نگرفتند و صحبتی نیز نشده است.
این عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: اگر بنا باشد در جبهه اصولگرایان کسی را بعنوان کاندیدا معرفی شود یک نفر را معرفی می کنیم.
وی با اشاره به انتخابات سال 92 گفت: قبول داریم سال 92 ائتلاف ما جواب نگرفت ولی شرایط در حال حاضر عوض شده است. شرایط، شرایطی است که ائتلاف شکل گرفته آن هم از نوع محکم و قرص و این ائتلاف بهم نمی خورد و ان شاالله شکست نپذیر است. 
حجت السلان ابراهیمی درباره رهبری اصولگرایان در انتخابات سال آینده افزود: آیت الله موحدی کرمانی هدایت جامعه روحانیت و هم اصولگرایان را به عهده خواهد داشت.
وی در پاسخ به این سوال که ورود آقای ناطق نوری در انتخابات سال آینده گفت: آقای ناطق اصلا در سیاست دخالت نمیکند اگر هم ورود کند ما مشکلی با این موضوع نداریم. 
ابراهیمی در پاسخ به این سوال که این احتمال وجود دارد اصولگرایان بخواهند از احمدی نژاد حمایت کنند گفت: ما هیچ صحبتی درباره آقای احمدی نژاد نکردیم . این موضوع را هم بگویم تکلیف نهایی انتخابات در ایران سه روز مانده به انتخابات مشخص می شود که در آن سه روز اتفاقات خاصی ممکن است بیفتد. لذا هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.
وی در پاسخ به این پرسش که این احتمال وجود دارد که اصولگرایان مثل سال 92 رفتار کنند؟ گفت: هر احتمالی میشود داد. اما اصولگرایان این دوره وحدت دارند. این ائتلاف به هم نمیخورد. در این ائتلاف عزم جزم وجود دارد که به هم نخورد ولو اینکه بعضی حقوق خودشان را نادیده بگیرند اما اصل ائتلاف حفظ خواهد شد.
ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که سال 92 را این چنین پیش بینی میکردید تصریح کرد: خیر، از همان روز اول اختلاف بود. آن سه نفر ( حدادعادل، قالیباف و ولایتی)خودشان برای خودشان ائتلاف درست کردند و این در بین اصولگرایان ائتلاف بشمار نمی آمد. حتی جامعه روحانیت در جریان نبود، خودشان اعلام کردند و خودشان ائتلاف کردند.
منبع: انتخاب

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده