بررسی فیش‌های حقوقی و پاداش‌های نامتعارف

یک عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون موضوع فیش های حقوقی و سوابق آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. آفتاب‌‌نیوز : بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: قطعا کمیسیون اصل 90 در اولین فرصت پس از شکل گیری به موارد خاص رسیدگی می‌کند و حتما به موضوع فیش های حقوقی به عنوان اولین پرونده های ورودی به کمیسیون  نیز ورود خواهد کرد.
وی افزود: قطعا بررسی‌های کمیسیون اصل 90 تنها به فیش‌های حقوقی و کسانی که دریافت کننده بودند محدود نخواهد شد؛ بلکه ما سوابق موضوع را نیز بررسی خواهیم کرد که ازچه زمانی این مصوبه‌ها و بخش‌ها وجود داشته، مربوط به چه دورانی بوده، کدام مدیران چنین دریافتی های غیرمتعارفی داشتند و چه کسانی این مجوزها را صادر کردند.
این  نماینده مجلس اضافه کرد: بررسی‌های کمیسیون اصل 90 هم‌چنین پاداش‌های نجومی که در دولت قبل پرداخت شده را نیز  در بر می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بررسی فیش‌های حقوقی و پاداش‌های نامتعارف» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX