ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

احمدی‌نژاد توبه کرده است؟

دیروز بگم‌بگم بود و امروز انتقاد از تجسس و افشاگری است. در فضای سیاسی ایران وقتی مردم کلمه "بگم بگم" را می‌شنوند تنها به یاد یک فرد می‌افتند و آن هم کسی نیست جز محمود احمدی نژاد. به همین خاطر انتقاد او از تجسس و افشاگری اسباب شگفتی شده است. آفتاب‌‌نیوز : «امام علی هیچگاه اسرار مردم را فاش نکردند. ایشان از کرامت انسان‌ها تا آخرین درجه صیانت و پاسداری کرد و هرگز در امور شخصی افراد تجسس نکرد. گر چه از اسرار تخلفات اخلاقی و شخصی مخالفین و دشمنانش خبر داشت اما هیچگاه از آنها به عنوان ابزار سیاسی استفاده نکرد.»
سطرهای بالا بخشی از سخنان محمود احمدی‌نژاد در مسجد نارمک تهران است. سخنانی که طی دیروز جنجال‌های فراوانی در فضای مجازی و رسانه‌ها ایجاد کرد. شاید هر فرد دیگری غیر از او این حرف‌ها را می‌زد، مورد استقبال جامعه قرار می‌گرفت اما وقتی احمدی‌نژاد این حرف‌ها را می‌زند، مردم انگشت به دهان می‌گزند که گویی آخرالزمان است!
در فضای سیاسی ایران وقتی مردم کلمه "بگم بگم" را می‌شنوند تنها به یاد یک فرد می‌افتند و آن هم کسی نیست جز محمود احمدی‌نژاد. حالا چه شده است که احمدی‌نژاد از فاش نشدن اسرار مردم سخن به میان می‌آورد، جای سوال‌های زیادی را به جای می‌گذرد.
آیا اکنون مردم نمی‌گویند این آقای احمدی‌نژاد که مشهور یا مفتخر به افشاگری بوده و از آن به عنوان ابزار سیاسی و رسیدن به قدرت استفاده می‌کند، می‌تواند از اخلاق سخن به میان بیاورد و سیاسیون را توصیه به اخلاق کند؟
اما چرا احمدی‌نژاد امروز این حرف‎‌ها را می‌زند؟ به نظر می‌رسد احمدی‌نژاد در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال 96، از افشا شدن رازهای دولتش در یک سال باقی مانده به شدت احساس خطر کرده است. افشا شدن تخلفات دولت‌های نهم و دهم می‌تواند سد راهی برای او برای رسیدن به انتخابات ریاست جمهوری سال 96 باشد. یکی از همین افشاگری‌ها در مورد دادن سکه‌های بدون حساب و کتاب به مدیران دولت دهم اتفاق افتاد.
احمدی‌نژاد امروز همه را توصیه به اخلاق می‌کند، چون احتمال می‌دهد دیگران از تخلفات او به عنوان ابزار سیاسی استفاده کنند. شاید باید از ایشان پرسید: دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟
البته شاید هم بهتر است حمل بر صحت کنیم و بگوییم: او توبه کرده است!»

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده