ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تشکیل فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس دهم از تشکیل فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس شورای اسلامی خبرداد.

محمد دامادی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در ساری گفت که این فراکسیون به تمام مسائل درباره مفاسد اقتصادی از جمله حقوق های نجومی و حیف و میل اموال عمومی توسط مدیران ورود خواهد کرد.

وی افزود : دریافت حقوق های نجومی و وجود مفاسد اقتصادی زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست و وجود مفاسد اقتصادی در جامعه باعث نگرانی و دلزدگی مردم می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : مبارزه با مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی نباید رنگ و بوی سیاسی به خود بگیرد و باید به عنوان معضل اجتماعی و اقتصادی به شدت با آن برخورد کرد.

دامادی افزود: دستگاه های نظارتی ما از جمله قوه قضائیه و وزارت اطلاعات باید بدون اغماض با مظاهر مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی مدیران بخصوص حامیان آنها برخورد شدید داشته باشند.

این نماینده مجلس دهم گفت که حقوق نجومی مدیران تنها مربوط به دولت یازدهم نبوده در دولت های گذشته نیز این وضعیت وجود داشت و باید به صورت ریشه ای با این معضل برخورد کرد.

دامادی افزود : مدیرانی که به دنبال حقوق نجومی و خانه های آن چنانی هستند، نباید در بدنه مدیران دولتی قرار گیرند، اینها می توانند آرزوهای خود را در بیرون از مدیریت دولتی دنبال کنند.

** ارزیابی مثبت عملکرد دولت

محمد دامادی کارنامه اقتصادی دولت یازدهم را مثبت ارزیابی کرد و گفت : دولت در برخی از حوزه های اقتصادی از جمله کاهش تورم و ثبات اقتصادی کارکرد خوبی از خود برجای گذاشته است.

شهرستان ساری و میاندرود با بیش از 600 هزار نفر جمعیت دو نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند که محمد دامادی نماینده مردم این دو حوزه انتخابیه در مجلس دهم است.

وی در مجلس نهم هم نمایندگی مردم این حوزه انتخابیه را داشت .

همچنین علی اصغریوسف نژاد که سابقه دو دوره نمایندگی مردم این حوزه انتخابیه را در مجلس پنجم و هشتم داشت ، در دهمین دوره انتخابات به عنوان منتخب اول این حوزه به مجلس دهم راه یافت.

مازندران 12 نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

[ منبع این خبر سایت عصرایران، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصرایران، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده