واکنش معاون سیاسی دفتر روحانی به حادثه استانبول: حمله به فرودگاه استانبول یعنی کشتن بیگناهان در ماه ضیافت الله

غم کشته‌شدن بی‌گناهان بر دل و جان مه ما سنگینی می‌کند و این یعنی همدردی با مردم صمیمی و دوست‌ داشتنی ترکیه و خانواده‌های آسیب دیدگان.  معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در واکنش به حادثه تروریستی استانبول نوشت: حمله به فرودگاه استانبول یعنی کشتن بیگناهان در ماه ضیافت الله. یعنی شقاوت، قساوت و دئانت؛ یعنی تروریسم کور برای ترویج خشونت.

به گزارش ایلنا، حمید ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور طی یادداشتی در صفحه شخصی خود در واکنش به حادثه تروریستی فرودگاه استانبول واکنش نشان داد و نوشت: حمله به فرودگاه استانبول یعنی کشتن بیگناهان در ماه ضیافت الله. یعنی شقاوت، قساوت و دئانت؛ یعنی تروریسم کور برای ترویج خشونت.

وی همچنین تأکید کرد: غم کشته‌شدن بی‌گناهان بر دل و جان مه ما سنگینی می‌کند و این یعنی همدردی با مردم صمیمی و دوست‌ داشتنی ترکیه و خانواده‌های آسیب دیدگان.

ابوطالبی همچنین تصریح کرد: بودن در کنار آن کشور (ترکیه) در مبارزه با تروریسم یعنی اخوت و برادری اسلامی.

[ منبع این خبر سایت عصرایران، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش معاون سیاسی دفتر روحانی به حادثه استانبول: حمله به فرودگاه استانبول یعنی کشتن بیگناهان در ماه ضیافت الله» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصرایران، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX