ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسيح مهاجري: مگر آيت‌الله هاشمي كفر مي‌گويد كه به مراسم هفتم تير دعوت نمي‌شود؟

اگر بهشتي زنده بود وضع بهتري داشتيم و اين بداخلاقي‌ها نبود عضو سابق حزب جمهوري اسلامي از حذف هاشمي‌رفسنجاني از مراسم هفتم تير ناراضي است؛ حذفي كه چند سالي است براي رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام از تريبون‌هاي مختلف عادي شده است.

اعتماد نوشت:  با اين حال مسيح مهاجري نمي‌تواند قبول كند كه نام هاشمي‌رفسنجاني از مراسم هفتم تير خط بخورد و از همين روست كه از منتقدان او مي‌پرسد: «مگر كفر مي‌گويد؟» مدير مسوول روزنامه جمهوري اسلامي در مراسم سالگرد شهداي هفتم تير در محل مجمع فرهنگي سرچشمه به ميزباني محمود صادقي نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي و فرزند شهيد آيت‌الله صادقي از شهداي هفتم تير در توضيح شخصيت شهيد بهشتي گفت: اگر مي‌خواهيم منافقين با چهر‌ه‌اي ديگر در بين ما معرفي نشوند، بايد بهشتي را معرفي كنيم، چون بهشتي مظهر اعتدال بود.

 اگر بهشتي زنده بود وضع بهتري داشتيم و اين بداخلاقي‌ها نبود. البته مهاجري در ابتداي سخنان خود از برگزاري تشريفاتي مراسم سالگرد هفتم تير با محوريت كساني كه كمترين ارتباطي با اين حادثه و شهداي آن را داشتند، انتقاد كرد.

 او اضافه كرد: چرا بايد كساني در مراسم سالگرد حادثه هفتم تير سخنراني كنند كه كوچك‌ترين ارتباطي با اين حادثه و شهداي آن ندارند. چرا اجازه نمي‌دهند افرادي مانند آقاي هاشمي‌رفسنجاني و فرزندان شهيد بهشتي درباره هفتم تير سخنراني كنند؟ مگر كفر مي‌گويند يا شخصيت بهشتي را منحرف مي‌كنند يا واقعيت‌هايي را مي‌گويند كه براي شما خوش نيست؟ عضو سابق حزب جمهوري اسلامي شهداي هفتم تير را قرباني معرفي چهره‌ واقعي اسلام دانست و تاكيد كرد: همه شهداي هفتم تير از سيره شهيد بهشتي تبعيت مي‌كردند و خط مشي ايشان را قبول داشتند. يعني همزمان با اينكه در مقابل دشمن قاطعيت داشتند در برابر مردم با مهرباني رفتار مي‌كردند.

[ منبع این خبر سایت عصرایران، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصرایران، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده