ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پنجره

نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان داده است که مردم آمریکا از هر دو نامزد ریاست‌جمهوری دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان نفرت دارند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود امروز خود با عنوان «پنجره» نوشت: گفت: نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان داده است که مردم آمریکا از هر دو نامزد ریاست‌جمهوری دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان نفرت دارند.

گفتم: خب! دیگه چی؟
گفت: درصد بالایی از رأی‌دهندگان به کلینتون گفته‌اند به خاطر نفرت از ترامپ به کلینتون رأی می‌دهیم و بسیاری از رأی‌دهندگان به ترامپ هم گفته‌اند به خاطر نفرت از کلینتون به ترامپ، رأی می‌دهیم!
گفتم: توی کوپه قطار یکی از مسافرها پنجره را بست و گفت؛ اگر نیم ساعت باز باشه از سرما می‌میرم، یکی دیگه باز کرد و گفت؛ اگر نیم ساعت بسته باشه از گرما هلاک می‌شم دوتایی به جرّ و بحث مشغول شدند و بقیه مسافرها به حمایت و مخالفت سر و صدا می‌کردند. رئیس قطار وارد شد و بعد از شنیدن ماجرا، گفت چاره  کار خیلی آسانه، نیم ساعت پنجره را باز بگذارید تا این بمیره،  بعد نیم ساعت ببندید تا اون یکی هم تلف بشه و بعد با خیال راحت به سفر ادامه بدین!

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده