پنجره

نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان داده است که مردم آمریکا از هر دو نامزد ریاست‌جمهوری دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان نفرت دارند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود امروز خود با عنوان «پنجره» نوشت: گفت: نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان داده است که مردم آمریکا از هر دو نامزد ریاست‌جمهوری دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان نفرت دارند.

گفتم: خب! دیگه چی؟
گفت: درصد بالایی از رأی‌دهندگان به کلینتون گفته‌اند به خاطر نفرت از ترامپ به کلینتون رأی می‌دهیم و بسیاری از رأی‌دهندگان به ترامپ هم گفته‌اند به خاطر نفرت از کلینتون به ترامپ، رأی می‌دهیم!
گفتم: توی کوپه قطار یکی از مسافرها پنجره را بست و گفت؛ اگر نیم ساعت باز باشه از سرما می‌میرم، یکی دیگه باز کرد و گفت؛ اگر نیم ساعت بسته باشه از گرما هلاک می‌شم دوتایی به جرّ و بحث مشغول شدند و بقیه مسافرها به حمایت و مخالفت سر و صدا می‌کردند. رئیس قطار وارد شد و بعد از شنیدن ماجرا، گفت چاره  کار خیلی آسانه، نیم ساعت پنجره را باز بگذارید تا این بمیره،  بعد نیم ساعت ببندید تا اون یکی هم تلف بشه و بعد با خیال راحت به سفر ادامه بدین!

[ منبع این خبر سایت خبرگزاری بسیج، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پنجره» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرگزاری بسیج، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX