ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عرضه مرغ گرم بیش از 7 هزار و200 تومان خلاف قانون است

معاون پشتیبانی شرکت امور دام گفت:قیمت منطقی هر کیلو مرغ گرم برای مصرف کننده 7 الی 7 هزار و 200 تومان است و همواره لازم است که دستگاه های نظارتی با متخلفان برخورد کنند. عباس والوزی معاون پشتیبانی شرکت امور دام در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به کنترل قیمت در بازار اظهار داشت:  شرکت پشتیبانی امور دام موظف است که نسبت به توزیع مرغ منجمد برای کنترل قیمت در بازار اقدام نماید همانگونه که این امر طی یک هفته اخیر رخ داده است.

وی افزود: عرضه مرغ منجمد از سوی شرکت پشتیبانی کنترل قیمت را به همراه داشته، چرا که اگر این امر اتفاق نمی افتاد مطمئنا قیمت بالاتر از نرخ فعلی در بازار بود.

والوزی با اشاره به نرخ بالای مرغ در برخی  خرده فروشی ها بیان کرد: شرکت پشتیبانی ابزار کنترلی برای قیمت مرغ در خرده فروشی های سطح شهر ندارد که در صورت تخلف با متخلفان برخورد کند اما باید گفت که قیمت منطقی هر کیلو مرغ گرم برای مصرف کننده 7 الی 7 هزار و 200 تومان است.

معاون پشتیبانی امور دام در ادامه یادآور شد: نهاد های نظارتی بایستی با خرده فروشانی که بیش از 7 هزار و 200 تومان مرغ را به مصرف کننده عرضه می کنند، برخورد کنند و از طرفی شرکت پشتیبانی نیز به سهم خود با عرضه مرغ منجمد قیمت های موجود در بازار را کنترل خواهد نمود.

وی با اشاره به قیمت مرغ منجمد بیان کرد: شرکت پشتیبانی هر کیلو مرغ منجمد را با قیمت 4 هزار و 500 تومان به عرضه کنندگان توزیع می کند  و تا در نهایت به قیمت 5 هزار تومان به دست مصرف کنندگان می رسد.
انتهای پیام/ 

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده