ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قیمت مسکن در پرمعامله‌ترین منطقه تهران چقدر است؟

بر اساس یک آمار رسمی، قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه 5 تهران بعد از گذشت چهار سال، بیش از دو برابر شده است.

به گزارش اقتصادنیوز، مرکز آمار ایران در یکی از گزارش‌های خود متوسط قیمت هر مترمربع زیربنای مسکونی در مناطق 22گانه تهران را از بهار سال 90 تا پاییز سال 94 اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش، متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه 5 تهران معادل دو میلیون و دو هزار تومان اعلام شده که این رقم در بهار سال 91 به دو میلیون و 754 هزار تومان رسید و در بهار سال 92 با افزایش بسیار زیادی به چهار میلیون و 563 هزار تومان رسیده است.

با توجه به این گزارش، از بهار سال 92 تا بهار سال 93 قیمت مسکن در این منطقه تغییر چندانی نکرده و متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی چهار میلیون و 604 هزار تومان گزارش شده و با کمی افزایش در بهار سال 94 این رقم به چهار میلیون و 756 هزار تومان رسیده است.

آخرین قیمت اعلام شده نیز معادل هر مترمربع چهار میلیون و 732 هزار تومان است که در مقایسه با بهار سال 90 بیش از دو برابر افزایش قیمت داشته است.

[ منبع این خبر سایت فرادید، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرادید، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده