ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

من رییسم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : من رییس بانک هستم. حقوق صد میلیونی می‌گیرم تا سیستمی طراحی کنم که تو برای ده میلیون وام صد بار بیایی و بروی. من ریيس بيمه هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا صدها داروي ضروري و گران قيمت را از فهرست بيمه حذف كنم.من ریيس امور بازنشستگان هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا چند ميليون پاداش بازنشستگان را صدها روز به تأخير بيندازم.من ریيس امور استخدامي هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا با ترفندهاي مختلف مانع استخدام جوانان متخصص بشوم.من ریيس بيمه كارگران هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا حق بيمه ميليون‌ها كارگر را در بازي‌هاي اداري گم‌وگور كنم.من ریيس خودرو‌سازي‌ هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا خودروي 6ميليوني را به قيمت 30 ميليون به ميليون‌ها نفر قالب كنم. من ریيس رسانه‌ها و خبرگزاري‌ها و تبليغات هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا ده‌ها ميليون نفر را قانع كنم كه مي‌شود با حقوق يك ميليوني هم زندگي كرد. من ریيس اقتصاد هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا برنامه‌هايي طراحي كنم كه چند ميليون نفر هميشه هشت‌شان گروي نه‌شان باشد.من ریيس مسكن‌سازي‌ انبوه هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا بدترين ساختمان را در بدترين منطقه با كمترين امكانات به بالاترين قيمت به صد‌ها هزار نفر قالب كنم.من ریيس امور اداري هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا ترفندهايي بسازم كه صدها هزار نفر براي ساده‌ترين كار اداري ميليون‌ها برگ كپي و مدرك بياورند و صدها ساعت در راهروهاي ادارات سرگردان بشوند.من ریيس اداره محيط ‌زيست و مراتع ملي هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا كوه‌ها و جنگل‌ها و مراتع به شهرك و كارخانه و ويلا بدل بشوند.من ریيس بيمارستان هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا براي پرستاري از بيمار به جاي استخدام پرستار متخصص، همراهان بيمار را وادار به‌كار كنم.من ریيس كنكور بازي و آزمون‌سازي‌ هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا ميليون‌ها جوان را سرگرم تست و رتبه و كارنامه كنم و گردش مالي نجومي تجارت كنكور را رونق ببخشم.من ریيس ورزش هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا ميلياردهاتومان بودجه دولتي ورزش به جيب دلال‌ها و كارچاق‌كن‌ها برود.من ریيس داروي مملكت هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم، تا داروخانه دار به تو بگويد دارو نداريم و برو از دلال دارو بخر.من ریيس دانشگاه‌هاي مملكت هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا دانشجو و استاد، مقاله و پايان‌نامه خريد و فروش كنند.من ریيس جراحان هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا فرمي را طراحي كنم كه تو هنگام جراحي عزيزانت تعهد بدهي كه اگر زير عمل بلايي سر بيمارت آمد اعتراض نكني كه هيچ! تشكر هم بكني.من رییس قانون كار و بيمه هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا با ظرافت تمام، سيستمي را طراحي كنم كه تو و فرزندانت سال‌ها كار كنيد و قراردادي و موقت باشيد و حق بيمه و بازنشستگي نداشته باشيد.من ریيس مادرزاد هستم. حقوق صد ميليوني مي‌گيرم تا بگويم كه براي اداي تكليف و شوق خدمت به ارزش‌ها، ریيس شده‌ام و فرزندان من و تمام بستگان سببي و نسبي من هم براي اداي تكليف (حتا پيش از رسيدن به سن تكليف) ریيس خواهند بود. فرزندان مردم هم فعلن بيكار بچرخند و صبر كنند تا از اين شرايط خطير و برهه حساس کنونی بگذريم، بعد بيايند در آزمون‌هاي استخدامي ثبت نام كنند ببينيم تقديرشان چيست؟

[ منبع این خبر سایت انتخاب، فرهنگ و هنر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب، فرهنگ و هنر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده