ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازیکن‌ خارجی استقلال در آستانه اخراج

جواد گودرزی در خصوص جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال درباره غیبت‌های ریوالدو باربوزا اظهار داشت: این بازیکن در کمیته انضباطی شرکت نکرد و به همین دلیل از تاریخ اول مهر تا هفتم این ماه حق حضور در تمرینات استقلال را ندارد تا در جلسه بعدی کمیته انضباطی شرکت کند.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال اعلام کرد که هافبک برزیلی استقلال به مدت یک هفته حق حضور در تمرینات را ندارد.
 
به گزارش تسنیم، جواد گودرزی در خصوص جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال درباره غیبت‌های ریوالدو باربوزا اظهار داشت: این بازیکن در کمیته انضباطی شرکت نکرد و به همین دلیل از تاریخ اول مهر تا  هفتم این ماه حق حضور در تمرینات استقلال را ندارد تا در جلسه بعدی کمیته انضباطی شرکت کند.
 
وی با بیان اینکه جلسه کمیته انضباطی استقلال و ریوالدو 7 مهر برگزار خواهد شد، گفت: طبق کد 2-3 آیین‌نامه انضباطی باشگاه استقلال در صورتی که غیبت‌های این بازیکن موجه نباشد از میزان قراردادش کسر خواهد شد. ضمن اینکه اگر ریوالدو در جلسه بعدی کمیته انضباطی شرکت نکند از استقلال اخراج می‌شود.
 
رئیس کمیته انضباطی استقلال تصریح کرد: کمیته انضباطی به دنبال آن است که نظم به باشگاه برگردد. نمی‌توانستیم بی‌نظمی‌های اخیری که زیاد شده بود را تحمل کنیم. همچنین بهرام افشارزاده تأکید کرده بود که پیگیر این مسائل باشیم و سیاست ما در راستای تأکیدات مدیرعامل استقلال است.
 
گودرزی در پایان با اشاره به کسر 30 درصد از مبلغ قرارداد کرار جاسم گفت: با این بازیکن به اندازه کافی مسامحه شده بود که ما مخالف این تصمیم بودیم و به همین دلیل تصمیم بر این گرفته شد که 30 درصد قرارداد این بازیکن کسر شود.

[ منبع این خبر سایت فرادید، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فرادید، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده