ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

موضعگیری کامرون درباره تحولات اخیر انگلیس

دیوید کامرون گفت: دولت باید به بازرگانان اطمینان دهد تا زمانی که انگلیس از اتحادیه اروپا خارج نشده است شرایط تغییر نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر، نخست وزیرانگلیس تاکید کرد:« در آینده شرایط دشواری پیش روی خواهیم داشت اما تلاش می کنیم قدرت اقتصادی انگلیس را حفظ کنیم.»
کامرون تاکید کرد:« باید به رای مردم احترام گذاشت اما اینگونه نخواهد بود که به اروپا پشت کنیم و باید روابط قوی و محکم خود را در دو بخش اقتصاد و امنیت با اتحادیه اروپا حفظ کنیم.»
نخست وزیر انگلیس گفت: ما با اتحادیه اروپا مواضع واحدی داریم ، یکی از این مواضع درباره منع ایران از دستیابی به سلاح هسته ای است.
کامرون گفت:«‌بهترین روش برای حفظ جایگاه اسکاتلند این است که به بهترین شیوه ممکن با اتحادیه اروپا به توافق برسند.»
نخست وزیر انگلیس با وجود شرایط اقتصادی سخت پیش رویمان، انگلیس قوانین و مقررات مالی وزارت دارایی را به حال تعلیق درنخواهد آورد.
کامرون گفت: ازجرمی کوربین رهبرمخالفان خواست از رهبری حزب کارگر استعفا کند.

 

[ منبع این خبر سایت شبکه خبر، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شبکه خبر، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده