ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اتمام عمليات بهسازی ترافيكي در محل حادثه انفجار لوله گاز در شهران

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران درباره آخرين اقدامات انجام شده در محل انفجار لوله گاز شهران گفت: در ابتدا با توجه به اينكه تقاطع آسیب دیده يكي از تقاطع هاي شناسنامه دار در پروژه خط سفيد بود و تمامي المان هاي ترافيكي محل آسيب ديده بودند، برآورد خسارات وارده انجام شد. به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تشکری هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران درباره آخرين اقدامات انجام شده در محل انفجار لوله گاز شهران گفت: در ابتدا با توجه به اينكه تقاطع آسیب دیده يكي از تقاطع هاي شناسنامه دار در پروژه خط سفيد بود و تمامي المان هاي ترافيكي محل آسيب ديده بودند، برآورد خسارات وارده انجام شد. وي با اشاره به ٣٥٠ ميليون تومان خسارات وارده در بخش ترافيكي به دنبال این حادثه، گفت: همزمان با پر كردن گودال انفجار از سوي معاونت عمران شهرداري، عمليات نصب و هوشمند سازي المان هاي ترافيكي و چراغ هاي هوشمند تقاطع نيز صورت گرفت. به طوري كه چهارشنبه هفته گذشته پايه هاي چراغ هاي هوشمند نصب و اجرايي شد . 
معاون شهردار تهران با اشاره به اينكه سرپناه اتوبوس در اين تقاطع اورهال شده و پس از اتمام عمليات پركردن گودال ، اصلاح هندسي معبر نيز انجام شده است، تصريح كرد: خط كشي معبر با توجه به آيتم هاي خط سفيد مجدداً احيا شد و نصب تابلو ها نيز صورت گرفته است.
وي با اشاره به اينكه اكنون معبر آماده بازگشايي مجدد است، گفت: با توجه به اينكه مترو نيز در زير زمين مشغول بازسازي و ايمن سازي مجدد است، پس از هماهنگي با مترو معبر بازگشايي مي شود.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده