اتمام عمليات بهسازی ترافيكي در محل حادثه انفجار لوله گاز در شهران

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران درباره آخرين اقدامات انجام شده در محل انفجار لوله گاز شهران گفت: در ابتدا با توجه به اينكه تقاطع آسیب دیده يكي از تقاطع هاي شناسنامه دار در پروژه خط سفيد بود و تمامي المان هاي ترافيكي محل آسيب ديده بودند، برآورد خسارات وارده انجام شد. به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تشکری هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران درباره آخرين اقدامات انجام شده در محل انفجار لوله گاز شهران گفت: در ابتدا با توجه به اينكه تقاطع آسیب دیده يكي از تقاطع هاي شناسنامه دار در پروژه خط سفيد بود و تمامي المان هاي ترافيكي محل آسيب ديده بودند، برآورد خسارات وارده انجام شد. وي با اشاره به ٣٥٠ ميليون تومان خسارات وارده در بخش ترافيكي به دنبال این حادثه، گفت: همزمان با پر كردن گودال انفجار از سوي معاونت عمران شهرداري، عمليات نصب و هوشمند سازي المان هاي ترافيكي و چراغ هاي هوشمند تقاطع نيز صورت گرفت. به طوري كه چهارشنبه هفته گذشته پايه هاي چراغ هاي هوشمند نصب و اجرايي شد . 
معاون شهردار تهران با اشاره به اينكه سرپناه اتوبوس در اين تقاطع اورهال شده و پس از اتمام عمليات پركردن گودال ، اصلاح هندسي معبر نيز انجام شده است، تصريح كرد: خط كشي معبر با توجه به آيتم هاي خط سفيد مجدداً احيا شد و نصب تابلو ها نيز صورت گرفته است.
وي با اشاره به اينكه اكنون معبر آماده بازگشايي مجدد است، گفت: با توجه به اينكه مترو نيز در زير زمين مشغول بازسازي و ايمن سازي مجدد است، پس از هماهنگي با مترو معبر بازگشايي مي شود.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اتمام عمليات بهسازی ترافيكي در محل حادثه انفجار لوله گاز در شهران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX