ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرونده مالکیت زمین کارواش دریا هنوز به نتیجه نرسیده است

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: بحث های حقوقی نسبت به مالکیت زمین کارواش دریا در حال بررسی و هنوز به نتیجه ای نرسیده است. بررسی پرونده حقوقی مالکیت زمین کارواش دریا هنوز به نتیجه ای نرسیده استمحسن پیرهادی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به آخرین وضعیت پرونده کارواش دریا اظهار داشت: بحث های حقوقی نسبت به مالکیت زمین در حال بررسی است.

وی با بیان این که در چند ماه گذشته کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران، گزارشی در خصوص پرونده کارواش دریا به رئییس شورا تقدیم کرده است، افزود: این پرونده در حال رسیدگی است و هنوز به نتیجه ای نرسیده است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه چرا حکم تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین اجرایی نمی شود، تصریح کرد: در جریان آخرین وضعیت این پرونده قرار ندارم اما کمیسیون نظارت نامه ای به شهرداری فرستاده که باید پیگیر این پرونده باشد.

پیرهادی همچنین با اشاره به آخرین وضعیت پرونده مجتمع تجارت جهانی فردوسی، گفت: بنده در جریان این پرونده نیستم و اطلاعی هم از آخرین وضعیت آن ندارم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران، اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده