ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روی خط خبر/ جزئیات بخشودگی جرائم بیمه

سازمان تامین اجتماعی از بخشیده شدن جرایم بیمه‌ای واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی خبر داد‎.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر، محمد حسن زدا - ‏معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با برنامه روی خط خبر گفت: سازمان تأمین اجتماعی با انتشاراعلامیه‌ای از بخشیده شدن جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب خبر ‏داده است.
 

محمد حسن زدا درباره مشمولین طرح بخشودگی گفت: تاکنون ما با کارفرمایان خوش حساب طرف بودیم و رویکرد تامین اجتماعی هم با همین افراد خوش حساب است.

او افزود: با توجه به این که در سال های اخیر بدهکاران بیمه با نوسانات شدید قیمت ارز روبرو بودند و علت بدهی شان هم همین مشکلات بوده است از این رو ما تلاش کردیم با ایجاد تسهیلاتی برای خوش حساب ها با آنها همکاری کنیم و پرداختهای آنها را به صورت اقساط دریافت کنیم.

‏معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: این قانون دائمی است و ما توصیه می کنیم طرح جدید خرید دین را از طریق اقساط دریافت کنند.  

‏محمد حسن زدا گفت : افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی یکی دیگر از تصمیمات محسوب ‏می شود و حدود 14% بازنشستگان افزایش حقوق داشتند که فراتر از نرخ تورم است و مابه التفاوت فروردین و اردیبهشت  نیز طی این ماه و ماه آینده پرداخت می شود.

وی افزود: ‏سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان زن و مرد کمک هزینه ازدواج ارایه می دهد . ‏کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی به افرادی تعلق می گیرد که روابط بیمه و تامین اجتماعی در زمان ازدواج قطع نشده باشد و حداقل 5 سال سابقه پرداخت بیمه داشته باشند و ازدواج آنها ازدواج اول و رسمی باشد.

‏معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: ‏میزان کمک هزینه ازدواج هم به میانگین دریافتی دو سال آخر طرفین بستگی دارد.

دانلود

 

[ منبع این خبر سایت شبکه خبر، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شبکه خبر، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده