روی خط خبر/ جزئیات بخشودگی جرائم بیمه

سازمان تامین اجتماعی از بخشیده شدن جرایم بیمه‌ای واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی خبر داد‎.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر، محمد حسن زدا - ‏معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با برنامه روی خط خبر گفت: سازمان تأمین اجتماعی با انتشاراعلامیه‌ای از بخشیده شدن جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب خبر ‏داده است.
 

محمد حسن زدا درباره مشمولین طرح بخشودگی گفت: تاکنون ما با کارفرمایان خوش حساب طرف بودیم و رویکرد تامین اجتماعی هم با همین افراد خوش حساب است.

او افزود: با توجه به این که در سال های اخیر بدهکاران بیمه با نوسانات شدید قیمت ارز روبرو بودند و علت بدهی شان هم همین مشکلات بوده است از این رو ما تلاش کردیم با ایجاد تسهیلاتی برای خوش حساب ها با آنها همکاری کنیم و پرداختهای آنها را به صورت اقساط دریافت کنیم.

‏معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: این قانون دائمی است و ما توصیه می کنیم طرح جدید خرید دین را از طریق اقساط دریافت کنند.  

‏محمد حسن زدا گفت : افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی یکی دیگر از تصمیمات محسوب ‏می شود و حدود 14% بازنشستگان افزایش حقوق داشتند که فراتر از نرخ تورم است و مابه التفاوت فروردین و اردیبهشت  نیز طی این ماه و ماه آینده پرداخت می شود.

وی افزود: ‏سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان زن و مرد کمک هزینه ازدواج ارایه می دهد . ‏کمک هزینه ازدواج تامین اجتماعی به افرادی تعلق می گیرد که روابط بیمه و تامین اجتماعی در زمان ازدواج قطع نشده باشد و حداقل 5 سال سابقه پرداخت بیمه داشته باشند و ازدواج آنها ازدواج اول و رسمی باشد.

‏معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: ‏میزان کمک هزینه ازدواج هم به میانگین دریافتی دو سال آخر طرفین بستگی دارد.

دانلود

 

[ منبع این خبر سایت شبکه خبر، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روی خط خبر/ جزئیات بخشودگی جرائم بیمه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شبکه خبر، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX