رونمایی از تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی کشوری

مدیرکل دفتر توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که براساس آن 4 خدمت این صندوق برای بازنشستگان تحت پوشش قرار است از شنبه آینده در دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود . به گزارش مشرق، بهروز انتظاری صدور حکم بازنشستگی و فیش حقوقی ، پاسخ به استعلامات و صدورکارت منزلت بازنشستگان را از مهمترین خدمات صندوق بازنشستگی برشمرد و گفت: از این پس این خدمات از طریق 16 هزار دفتر تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی، به بازنشستگان ارائه می شود .

وی با بیان اینکه هزینه صدور فیش حقوقی و حکم بازنشستگی 1000 تومان است هزینه استعلام را 3000 تومان وهزینه صدور کارت منزلت را برای بازنشستگان دولت 4500 تومان اعلام و تاکید کرد: برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده مالی ، دفاتر پیشخوان دولت موظفند درقبال دریافت هرگونه هزینه ای رسید تحویل بازنشستگان دهند .

انتظاری با اشاره به اینکه فرایند صدور کارت منزلت قبل از اجرای این طرح دوماه طول می کشید گفت : حداکثر زمانی را که بازنشستگان باید در دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت این 4 خدمت صندوق بازنشستگی از جمله کارت منزلت منتظر بمانند 10 دقیقه است .

وی دسترسی آسان تر به مراکز ارائه خدمات در سراسر کشور و کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و انرژی بازنشستگان را از مهمترین اهداف پیش بینی شده دراجرای این طرح دانست .

انتظاری همچنین به سامانه ارتباطات مردمی صندوق بازنشستگی کشوری که اخیرا راه اندازی شده است اشاره کرد و افزود : بازنشستگان تحت پوشش می توانند برای مطرح کردن مشکلات خود با کارشناسان متخصص در حوزه های مالی و حقوقی با شماره تلفن 8523 تماس بگیرند .

وی گفت : صندوق بازنشستگی کشوری در مرحله دوم قرار است 14 خدمت دیگر خود را از طریق دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان تحت پوشش خود ارائه دهد .

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رونمایی از تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی کشوری» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز، جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX