ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد: دیر اعلام کردن اسامی، انگیزه ملی‌پوشان را کم نمی‌کند

علیرضا رضایی گفت: ترکیب تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به المپیک ریو پانزده روز مانده به آغاز این رقابت ها رسما اعلام می شود.

عليرضا رضايي رضا يزداني

به گزارش ایسنا، مدیر تیمهای ملی کشتی آزاد در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد برای بررسی شرایط اوزان حاضر در جام سرکسیان بویژه وزن های 65 و 125 کیلوگرم دیروز برگزار شد.

وی ادامه داد: مهمترین تصمیمی که در این زمینه گرفته شد برگزاری مسابقه انتخابی سه از دو بین کمیل قاسمی و پرویز هادی بود.

رضایی تصریح کرد: این تصمیم به این دلیل بود که با توجه به ارزیابیهایصورت گرفته، هر دو کشتیگیر نتوانستند در رقابتهای خارجی گذشته نظر متولیان فنی کشتی را جلب کنند و در عین حال هر کدام دارای سوابق عملکردی خاص خود هم هستند. از اینرو فرد المپیکی باید در مسابقه انتخابی که زمان آن بزودی اعلام می شود خودش را ثابت کند.

وی در مورد شرایط وزن 65 کیلوگرم هم گفت: شورای فنی تشخیص داد که نیازی به ارزیابی مجدد در این وزن نیست و کادرفنی طبق فرآیند نفر المپیکی را پانزده روز مانده به آغاز این مسابقات معرفی می کند. هنوز در این وزن هیچ کشتی گیری المپیکی نیست و اسامی مطرح شده در مورد این وزن گمانه زنی است.

سخنگوی فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: طبق فرآیند، فرنگیکاران و آزادکاران حاضر در المپیک پانزده روز مانده‌ به آغاز این مسابقات معرفی میشوند و اعلام اسامی قطعی به دلایل مختلف قبل از این زمان صحیح نیست و از نظر فدراسیون کشتی رسمیت ندارد.

وی در پایان گفت: عدم اعلام اسامی قطعی کشتی گیران المپیکی، در کاهش انگیزه آنها تاثیر گذار نخواهد بود،  چون خود کشتی گیر از وضعیتش در تیم ملی آگاه است و موقعیت خود در تیم ملی را درک می کند. هم اکنون نیز همه نفرات مدعی با جدیت و انگیزه بالایی تمرینات خود را در هر دو رشته آزاد و فرنگی برای حضور در المپیک دنبال می کنند.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده