ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طاهری: رفتن رضائیان به ترکیه ربطی به کی‌روش ندارد

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه حضور مهدی طارمی و رامین رضائیان در تیم ترکیه‌ای ارتباطی به سرمربی تیم ملی ندارد، از پیگیری قانونی جدایی بازیکنان پرسپولیس خبر داد. به گزارش مشرق، علی اکبر طاهری بعد از حضور در فدراسیون فوتبال و جلسه با هواداران معترض پرسپولیس درباره این جلسه گفت: بالاخره هواداران ناراحتی هایی دارند. ضمن احترام به همه هواداران، صحبتهایی انجام دادیم. بحث ما پیرامون رفتن بعضی از بازیکنان بود و تعاملاتی که باید با فدراسیون فوتبال داشته باشیم تا ان شاءالله مجاری قانونی خودش را طی کند.

وی درباره اینکه آیا احتمال شکایت از رامین رضائیان وجود دارد یا خیر، گفت: بحث اول ما اجرای قانون است و شکایت بحث بعدی است که باشگاه تصمیم می گیرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا ITC رامین رضائیان صادر خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: آنرا باید مراجع رسمی بگویند.

طاهری درباره اینکه حضور طارمی و رضائیان در لیگ ترکیه ارتباطی به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ندارد؟ گفت: خیر، چه ارتباطی دارد؟ شما خودتان می گویید. یکی از این بازیکنان آزاد و دیگری بازیکن ما بوده است. خواسته ما این است با آن نفری که بازیکن ما بوده (رضائیان) اجرای قانون شود.

وی در خصوص اینکه چرا این بازیکنان پاسخ تلفنشان را نمی دادند تصریح کرد: اینرا باید از خود بازیکن بپرسید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا رامین رضائیان از باشگاه پول گرفته است؟ گفت: بله، طبق قرارداد آنچه که به وی تعلق می گرفته است را داده‌ایم.

وی درباره اینکه چه خواسته ای از هواداران دارد، گفت: از آنها می خواهم فقط مطالب را از سایت باشگاه دنبال کنند و توجهی به خبرهای شبکه های مجازی نداشته باشند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا هواداران پرسپولیس هنوز از تیم ملی حمایت می کنند یا خیر، تاکید کرد: چرا حمایت نکنند؟ تیم ملی برای همه مردم است.

طاهری درباره اینکه سازمان لیگ قرارداد رضائیان را فسخ کرده و آیا امکان شکایت از این سازمان وجود دارد یا خیر، خطاب به خبرنگاری که این سئوال را پرسیده بود،گفت: شما دنبال تیتر و هیجان هستید در حالی که من دنبال تیتر و هیجان نیستم! ما موارد قانونی را طی می کنیم.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز، ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده