ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فروش ۲ برابری فیلم‌ها در خردادماه

رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران گفت: اقبال مخاطبین از فیلم‌ها در خردادماه امسال (95) با افزایش بیش از دو برابری نسبت به سال گذشته مواجه بوده است. فروش ۲ برابری فیلم‌ها در خردادماهبه گزارش مشرق، رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران گفت: اقبال مخاطبین از فیلم‌ها در خردادماه امسال (95) با افزایش بیش از دو برابری نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.
 
علی سرتیپی تهیه‌کننده و رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران  درباره فروش خردادماه امسال نسبت به سال گذشته گفت: اقبال مخاطب در خردادماه از فیلم‌ها نسبت به سال گذشته با افزایش بیش از دو برابری مواجه شده است.
 
 بر اساس فروش مکانیزه سینماها فروش فیلم‌ها در خردادماه امسال 13 میلیارد تومان بوده است و 2 میلیون 100 هزار تماشاچی به دیدن فیلم‌ها در سالن‌های سینما نشستند؛ اما این رقم در سال گذشته 5 میلیارد و 100 میلیون تومان بوده و تنها 1 میلیون تماشاچی از سالن‌های سینما استفاده کردند.
 
مدیرعامل فیلیمران اقبال مخاطبین از فیلم‌های امسال را در سه ماهه اول بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: فروش فیلم‌ها در سه ماه اول سال 60 میلیارد تومان بوده است و 9 میلیون و 500 هزار تماشاچی از فیلم ها دیدن کردند؛ این درحالی است که در سال گذشته سه ماهه اول سال فروش فیلم‌ها 16 میلیارد تومان بوده و تنها 1 میلیون و 100 هزار نفر مخاطب فیلم های سال گذشته را در سه ماه اول به تماشا نشستند.
 
وی ادامه داد: فروش سه ماهه اول سال 95 ،8 میلیارد تومان بیشتر از فروش کل سینمای ایران در سال 93 است که امیدواریم با توجه به اکران مناسب فیلم ها در زمان های مختلف شاهد توجه مخاطب بیش از پیش به سینمای ایران باشیم و موفق تر از گذشته عمل کنیم.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، فرهنگ و هنر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز، فرهنگ و هنر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده