ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تغییر فرمانداران در دستورکار وزارت‌کشور

مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت:‌ تغییر فرمانداران یک امر طبیعی است و الان هم وجود دارد و بر اساس ارزیابی‌ عملکردها انجام می‌گیرد.

به گزارش مشرق، محمدامین رضازاده مدیرکل سیاسی وزارت کشور، با اشاره به جلسه مشترک معاونت سیاسی این وزارتخانه با اعضای شورای مرکزی خانه احزاب اظهار داشت: با توجه به اینکه مدت ریاست فعلی خانه احزاب رو به پایان است و در طول این مدت یکی از گرایش‌های خاص سیاسی در این مسند حضور داشتند در این جلسه تصمیم‌گیری شد تا در انتخابات آتی جریان سیاسی دیگری در رأس این مسئولیت قرار بگیرد.

وی افزود: با توجه به همگرایی و اتفاق نظری که بین اعضای شورای مرکزی خانه احزاب وجود دارد انتخابات بسیار خوبی را در این زمینه شاهد باشیم.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور ادامه داد:‌ایجاد شعب استانی خانه احزاب یکی دیگر از مواردی بود که در جلسه مشترک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت زیرا در این زمینه درخواست‌هایی مطرح شده بود که برای تحقق این امر تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

رضازاده تصریح کرد: تجهیز خانه احزاب یکی از درخواست‌های شورای مرکزی بود که ان‌شاءالله با اهتمام ویژه‌ای که وزارت کشور در این زمینه به خرج می‌دهد به زودی این مجموعه مورد افتتاح قرار می‌گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تغییر فرمانداران بر اساس ارزیابی عملکردشان در دستور وزارت کشور است یا خیر،‌گفت: تغییر تحولات طبیعی همیشه وجود دارد و الان هم این مسئله در دستور کار است.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور در پاسخ به این سوال که برخی از مردم  شهرستان پیشوا نسبت به انتخاب فرماندار جدید اعتراض داشتند و آیا بر این اساس تغییری در تصمیم وزارت کشور ایجاد شده است یا خیر، گفت:‌فرماندار جدید شهرستان پیشوا در استان تهران یکی از مدیران باسابقه در وزارت کشور بوده و تغییری در تصمیم وزارت کشور گرفته نشده است.

رضازاده همچنین تأکید کرد: تغییر فرهادی فرماندار تهران در دستور کار وزارت کشور نیست.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده