با حقوق‌های نجومی چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: با حقوق یک مدیر می‌شود بخشی از ناوگان حمل و نقل کشور را بازسازی کرد که دیگر شاهد تصادف و جانباختن مردم و سربازان عزیزمان در جاده‌های کشور نباشیم.

به گزارش مشرق، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، با بیان اینکه حقوقهای نجومی متاسفانه به دلیل عدم شفافیت تا به حال پنهان مانده بود و امروز جامعه متوجه این موضوع شده است، اظهار کرد:  پرداخت حقوقهای نجومی و نامشروع از بیت‌المال حساسیت جامعه را به طور جدی برانگیخته است.

وی با بیان اینکه تاکید بر لزوم شفافیت پرداختها و دریافتهای مدیران در دستگاههای مختلف یک اتفاق مهم است، گفت: همه مردم باید مطلع باشند که وزیر، نماینده مجلس و مدیران بانکها و دستگاههای مختلف چقدر حقوق دریافت می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: دریافتی مدیران باید به اطلاع مردم برسد و اگر مردم مطلع باشند شاهد این اتفاقات نخواهیم بود که یک فرد بیش از 200 میلیون تومان از بیت المال و پول ملت برداشت می‌کند.

نقوی حسینی با بیان اینکه حقوق 250 میلیونی  یک مدیر برابر است با درآمد 250 خانواده‌ای که درآمد ماهانه آنها یک میلیون تومان است، اظهار کرد: از طرفی با حقوق این مدیر می‌شود بخشی از ناوگان حمل و نقل کشور را بازسازی کرد که دیگر شاهد تصادف و جانباختن مردم و سربازان عزیزمان در جاده‌های کشور نباشیم و یا با 250 میلیون تومان  ماهیانه برای 25 جوان و در سال برای 300 جوان جویای کار شغل ایجاد کنیم.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه مجلس و دولت باید دست به دست هم دهند و فرمایشات رهبرمعظم انقلاب را عملیاتی و پرداختها را شفاف، دقیق و مناسب کنند، گفت: در گام دوم باید حقوقهای نامتعارف هر مدیری در هر سطحی که از بیت المال رفته است برگردد و در گام سوم باید با مدیرانی که تخلف کردند برخورد قانونی و قاطع شود.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با حقوق‌های نجومی چه کارهایی می‌توان انجام داد؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغاتX