ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با حقوق‌های نجومی چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: با حقوق یک مدیر می‌شود بخشی از ناوگان حمل و نقل کشور را بازسازی کرد که دیگر شاهد تصادف و جانباختن مردم و سربازان عزیزمان در جاده‌های کشور نباشیم.

به گزارش مشرق، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، با بیان اینکه حقوقهای نجومی متاسفانه به دلیل عدم شفافیت تا به حال پنهان مانده بود و امروز جامعه متوجه این موضوع شده است، اظهار کرد:  پرداخت حقوقهای نجومی و نامشروع از بیت‌المال حساسیت جامعه را به طور جدی برانگیخته است.

وی با بیان اینکه تاکید بر لزوم شفافیت پرداختها و دریافتهای مدیران در دستگاههای مختلف یک اتفاق مهم است، گفت: همه مردم باید مطلع باشند که وزیر، نماینده مجلس و مدیران بانکها و دستگاههای مختلف چقدر حقوق دریافت می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: دریافتی مدیران باید به اطلاع مردم برسد و اگر مردم مطلع باشند شاهد این اتفاقات نخواهیم بود که یک فرد بیش از 200 میلیون تومان از بیت المال و پول ملت برداشت می‌کند.

نقوی حسینی با بیان اینکه حقوق 250 میلیونی  یک مدیر برابر است با درآمد 250 خانواده‌ای که درآمد ماهانه آنها یک میلیون تومان است، اظهار کرد: از طرفی با حقوق این مدیر می‌شود بخشی از ناوگان حمل و نقل کشور را بازسازی کرد که دیگر شاهد تصادف و جانباختن مردم و سربازان عزیزمان در جاده‌های کشور نباشیم و یا با 250 میلیون تومان  ماهیانه برای 25 جوان و در سال برای 300 جوان جویای کار شغل ایجاد کنیم.

نقوی حسینی با اشاره به اینکه مجلس و دولت باید دست به دست هم دهند و فرمایشات رهبرمعظم انقلاب را عملیاتی و پرداختها را شفاف، دقیق و مناسب کنند، گفت: در گام دوم باید حقوقهای نامتعارف هر مدیری در هر سطحی که از بیت المال رفته است برگردد و در گام سوم باید با مدیرانی که تخلف کردند برخورد قانونی و قاطع شود.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده