ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر پیرامون معضلات فرهنگی این دانشگاه

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیانیه‌ای اعلام کرد: عده‌ای به دنبال ولنگاری فرهنگی در دانشگاه هستند و مسؤولان دانشگاه باید این موضوع را بررسی کنند.

به گزارش فارس بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیانیه‌ای اعلام کرد: متاسفانه اخیرا اقداماتی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اتفاق افتاده است که فضای عطرآگین ماه مبارک رمضان را برای سالکان طریق حق تلخ کرد، برگزاری افطاری‌هایی که خود نقض غرض بوده و به نام تعظیم یک شعار اسلامی، حرمت‌های دیگری را زیر پا گذاشته شده است.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: متاسفانه عده‌ای در دانشگاه صنعتی امیرکبیر بدنبال ولنگاری فرهنگی هستند و باوجود اینکه برگزاری افطاری(مراسم) مختلط طبق قانون مجوز نداشته، اقدام به برگزاری چنین افطاری‌های نامناسبی می‌کنند که هیچ تناسبی با فضای معنوی  افطاری ماه رمضان ندارد.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر اعلام کرد: پس از برگزاری چنین افطاری‌هایی ریاست دانشگاه در یک اقدام به موقع، تشکل‌های دانشجویی را از برگزاری افطاری مختلط منع کرد-که بسیج دانشجویی به نوبه خود از ایستادگی ریاست دانشگاه بر چارچوب‌های عرفی و دینی تشکر می‌کند-ولی متاسفانه طالبان هرج و مرج، احترام رئیس دانشگاه را هم پاس نداشته و ایشان را هم فردی به ظاهر مذهبی نامیده‌اند که مانع برگزاری چنین افطاری‌های نامناسبی شده است.

 

در این بیانیه آمده است: بسیج دانشجویی ضمن ابراز تاسف از لکه دار شدن وجهه دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشجویان فهیم این دانشگاه، که در خلال انتشار چنین تصاویر نامناسبی از محیط دانشگاه صورت گرفت، تلاشی که برخی برای ایجاد ولنگاری فرهنگی در دانشگاه امیرکبیر می‌کنند را محکوم کرده و از مدیریت دانشگاه درخواست دارد تا بصورت جدی به معضلات فرهنگی دانشگاه رسیدگی شود.

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده