ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمادگی بانک سپه برای کمک به 1120 واحد تولیدی با پرداخت 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات

مدیر عامل بانک سپه گفت: طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته و در راستای حمایت از سیاست های اقتصاد مقاومتی دولت تدبیر و امید، بانک سپه ضمن بررسی طرحهای تولیدی مشکل دار در سراسر کشور آماده ارائه 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات به این واحدها می باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه محمد کاظم چقازردی اظهار داشت: هیات مدیره بانک سپه با توجه به مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مبنی بر "بررسی و اتخاذ تصمیم برای فعال کردن واحدهای تولیدی کوچک و متوسط بخش خصوصی و رفع موانع تولید و دستیابی به ظرفیت کامل واحدهای بزرگ تولیدی" اقدام به پایش و جمع آوری اطلاعات واحدهای تولیدی سراسر کشور کرد. وی افزود: اطلاعات جمع آوری شده بانک در ارتباط با اقدامات لازم برای ارتقاء رقابت پذیری واحدهای تولیدی کوچک و متوسط با هدف افزایش ظرفیت تولید و توان صادراتی در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی و تکمیل طرح های صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد برای تقویت توان تولید ملی و درون زایی اقتصاد بود. مدیر عامل بانک سپه با بیان اینکه اطلاعات لازم از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط که در زمان ایجاد توسط این بانک تامین مالی شده بودند با توجه به اهداف و محورهای بیان شده جمع آوری شد، اظهار داشت: علاوه بر واحدهای کوچک و متوسط هیات مدیره بانک سپه با صدور مصوبه ای با اعطای تسهیلات برای تکمیل واحدهای نیمه تمام و نیمه فعال و همچنین تامین سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی موافقت کرد. چقازردی با بیان اینکه اطلاعات جمع آوری شده توسط بانک سپه از 1120 پروژه تولیدی مشکل داری در سراسر کشور است گفت: منابع مالی برای اعطای تسهیلات به این واحدهای تولیدی بالغ بر 10 هزار میلیارد ریال است که توسط بانک سپه تامین مالی خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده