ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

50 مدير نفتي ماهانه با 50 ميليون تومان دريافتي

50 نفر از مديران صنعت نفت براساس «خوداظهاري» هرنفر ميانگين حقوقي بيش از 50 ميليون تومان دريافت مي‌كنند. به گزارش فارس، قاضي سراج رئيس سازمان بازرسي كل كشور چندي پيش اعلام كرده است معاونت توليدي، معاونت امور اقتصادي و معاونت فرهنگي سازمان بازرسي گزارش‌هاي خود را در رابطه با حقوق‌هاي مديران دستگاه‌هاي مربوطه آماده كرده‌اند، البته اين گزارش‌ها بيشتر خود‌اظهاري است و در حال راستي‌آزمايي آنها هستيم. همانطور كه در صحبت‌هاي رئيس سازمان بازرسي كل كشور نيز آمده است، اين فهرست به صورت خوداظهاري است كه فقط اركان مديريتي شاغل در بخش‌هاي دولتي را شامل مي‌شود و بايد راستي‌آزمايي شود. براين اساس ظاهراً 50 نفر رأس اين فهرست در صنعت نفت مشغول به فعاليت هستند كه ميانگين حقوق اين افراد بيش از 50 ميليون تومان در ماه است. گزارش فارس حاكي است در بين فهرست مديران نفتي سه تن از مديران يك شركت توسعه‌دهنده صنعت نفت با عناوين اختصاري «م. ج»، «ح. ا»و «م. ش» به ترتيب 559 ميليون تومان، 589 ميليون تومان و 517 ميليون درآمد و دريافتي سالانه داشته‌اند. مديرعامل سابق شركت تأمين مالي نفت نيز 684 ميليون تومان عايدي سالانه داشته است. درآمد «ع. د» از مديران شركت ملي نفت نيز 552 ميليون تومان در سال بوده و رئيس يكي از نهادهاي آموزشي وابسته به نفت 555 ميليون دريافتي سالانه داشته است. اين رئيس نهاد آموزشي از كساني است كه رتبه شغلي برخي اساتيد اين نهاد را به دليل غيرهمسو بودن كاهش داد.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده