ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آشفته بازار شستا

با حكم علي ربيعي وزير كار و تعاون، علي عبدالعلي‌زاده به عنوان رئيس هيئت مديره سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي (شستا) و سيدرضا نوروز‌زاده مديرعامل اين هلدينگ اقتصادي شد، بدين ترتيب در طول سه سال اخير شستا پنج مديرعامل به خود ديده است كه نشان از آشفتگي سازمان تأمين اجتماعي است. سيدرضا نوروززاده از متحصنان مجلس ششم و عضو شوراي مركزي حزب اعتماد ملي پيش از اين به عنوان رئيس هيئت عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران مشغول به خدمت بود كه پس از جنجال درباره فروش شركت سايپا به رغم حمايت اسحاق جهانگيري بركنار شد. عبدالعلي‌زاده از اعضاي حزب مشاركت و وزير مسكن دولت خاتمي است كه در سه سال گذشته انتقادات شديدي نسبت به عدم به كارگيري اصلاح‌طلبان در بدنه دولت داشته است. بررسي‌ها نشان مي‌دهد اغلب شركت‌ها با افت عملكرد روبه‌رو شدند و علي ربيعي در دو سال گذشته پنج مديرعامل را در شستا به كار گمارده و تغيير داده است. در اواخر دولت قبل كل سازمان تأمين اجتماعي زير نظر وزارت كار رفت، بدين ترتيب تمام زيرشاخه‌هاي تأمين اجتماعي دولتي به شمار مي‌آيد اما مديران اين مجموعه به نوعي هنوز بر اساس قوانين گذشته كه نهادي غيردولتي به شمار مي‌آمدند در حال اداره سيستم هستند. به‌طور نمونه در همين سال ٩٤اغلب شركت‌هاي مجموعه شستا كه بيش از صدها شركت است دهها ميليون فقط پاداش گرفتند كه مغاير با عدالت است.

[ منبع این خبر سایت جوان آنلاین، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جوان آنلاین، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده