ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

صندوق‌های بازنشستگی در دست چندشغله‌ها

کیهان: محسن ایزدخواه رئیس اسبق هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستائیان به روزنامه آرمان گفته است: در یک نگاه کلی اکثر صندوق‌های بازنشستگی شرایط خوبی ندارند و متأسفانه در دو سال گذشته وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی نتوانسته است راهکار درستی برای برون‌رفت از این بحران‌ها ارائه کند. ...وی با بیان اینکه «یکی از اصلی‌ترین مسائلی که در چند سال اخیر به آن توجه نشده حاکمیت شرکتی است، می‌افزاید: ...متأسفانه اعضای هیئت مدیره بعضی از صندوق‌های بیمه‌های اجتماعی یا دو شغله هستند یا حضور ندارند و خود این مسئله به لحاظ مدیریتی بخشی از مسائل پیش آمده در صندوق‌های بازنشستگی در دهه گذشته است که عمدتاً ناشی از بی‌اعتنایی به حاکمیت شرکتی و سه جانبه‌گرایی واقعی به صندوق‌های بیمه‌ای بوده است. ایزدخواه با اشاره به مشکلات مجموعه شستا می‌گوید: یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها که به لحاظ مدیریتی از اهمیت بالایی برخوردار است شرکت‌های سرمایه‌گذاری وابسته به این صندوق‌ها و از جمله شستاست که مدت‌هاست دچار سوء مدیریت شده‌اند. 

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده