ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقش شریک حسین فریدون در تحویل ندادن واحدهای مسکن مهر به مردم!

علی صدقی بعد از یکسال با ضعف مفرط مدیریتی نتوانست کاری برای ۵۴۰۰ واحد مسکن مهر انجام دهد و واحدها را به مردم واگذار کند!

به گزارش «نسیم آنلاین» شرکت مپسا ( مدیریت پروژه های ساختمانی ایران) یک شرکت دولتی زیرمجموعه سازمان گسترش است که در ابتدای دولت یازدهم با بدهی های دولت به بانک رفاه تهاتر شد و در مالکیت این بانک قرار گرفت. در این بین آنچه خصوصی سازی این شرکت را مبهم می‌ساخت وجود ۵۴۰۰ واحد مسکن مهر در دست احداث این شرکت در پرند بود.

علی صدقی بعد از یکسال با ضعف مفرط مدیریتی نتوانست کاری برای  ۵۴۰۰ واحد مسکن مهر (با پیشرفت حداقل ۵۰% در ابتدای تحویل این واحدها) انجام دهد و واحدها را به مردم واگذار کند! گفتنی است که علی صدقی ۲۳۴ میلیون تومان در ماه حقوق می‌گرفت و مشکلات مردم همچنان پابرجا بود!

در هر حال «نسیم آنلاین» امیدوار است که مدیرعامل جدید بانک رفاه بتواند مپسا را به سرانجام برساند.

[ منبع این خبر سایت رجانیوز، اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت رجانیوز، اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها از طریق ایمیل h_a.1992@yahoo.com در ارتباط باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده